Odkryj MLB The Show 24, dostępny w przedsprzedaży w edycjach specjalnych

MLB The Show 24 jest teraz dostępny dla tych, którzy kupią edycję MVP, Digital Deluxe lub Negro-Leagues. Wczesny dostęp rozpoczął się dzisiaj, 15 marca, cztery dni przed premierą Edycji Standardowej 19 marca. Droższe edycje oferują także mnóstwo bonusów w grze Diamond Dynasty. W przypadku edycji kolekcjonerskiej Negro-Leagues otrzymasz także fajne etui ze stali nierdzewnej i czapkę z płaskim daszkiem New Era z limitowanej edycji. Jeśli nie chcesz wydawać dodatkowych pieniędzy na wcześniejszy dostęp i dodatkową zawartość, nadal masz czas, aby zamówić w przedsprzedaży egzemplarz wersji standardowej za 60 lub 70 USD, w zależności od wybranej platformy. MLB The Show 24 jest dostępne na PlayStation, Xbox i Nintendo Switch.

Wczesny dostęp i zawartość dodatkowa

Warto zaznaczyć, że choć MLB The Show 24 będzie dostępny w ramach Xbox Game Pass dopiero 19 marca, abonenci chcący zagrać wcześniej, będą mogli zakupić dodatek Digital Deluxe za 40 dolarów. Ten pakiet umożliwia grę wcześniej i zawiera całą dodatkową zawartość z wydań Digital Deluxe i Negro-Leagues.

Bonus za zamówienie w przedsprzedaży MLB The Show 24

Jeśli zamówisz w przedsprzedaży cyfrową kopię MLB The Show 24, otrzymasz pakiet Gold Choice Pack dla Diamond Dynasty. Do fizycznych i cyfrowych edycji gry dołączone są także pakiety The Show. Wreszcie właściciele PlayStation i Xbox otrzymają walutę w grze, którą będą mogli wydać na przedmioty. Nie musisz składać zamówienia w przedsprzedaży, aby otrzymać pakiety The Show lub walutę Stubs, ale liczba pakietów i ilość waluty zależą od wybranej edycji.

MLB The Show 24 edycja Negro-Leagues

Edycja kolekcjonerska MLB The Show 24 będzie sprzedawana w cenie 125 dolarów i będzie zawierać cyfrową kopię gry, kilka przedmiotów kolekcjonerskich, zawartość gry oraz czterodniowy wcześniejszy dostęp od 15 marca. PlayStation przekaże 1 dolara z każdego zakupu na rzecz ligi baseballowej Negro Leagues. Oto, co otrzymasz w tej edycji:

– Cyfrowa kopia MLB The Show 24 (PS5 i PS4)
– Limitowana edycja czapki New Era
– Etui na steelbook z limitowanej edycji
– Pakiet Diamentowego Wyboru Ligi
– Pakiet Diamentowego Wyboru Przełamywaczy Barier
– 5 pakietów Złotego Wyboru
– 20 pakietów The Show
– Pakiet wyposażenia
– Podwójne nagrody dzienne (jedna)
– Zakryj skórę nietoperza sportowca
– 20 000 odcinków

Edycje cyfrowe Deluxe i MVP

Cyfrowa edycja Deluxe za 100 dolarów oferuje tę samą zawartość w grze; po prostu nie otrzymasz etui i zatyczki do steelbooka. Wersja Digital Deluxe Edition jest dostępna na PlayStation, Xbox i Switch. Z drugiej strony edycja MVP za 85 dolarów będzie dostępna od 15 marca i oferuje dodatki w grze, takie jak 10 000 Stubów, 1 pakiet Diamond Choice, 1 pakiet wyposażenia, 10 pakietów The Show, 1 podwójną nagrodę dziennie i skórkę nietoperza sportowca.

Wersja standardowa

Standardowa edycja MLB The Show 24 kosztuje 60 lub 70 dolarów, w zależności od platformy. Wersje na PS5 i Xbox Series X|S kosztują 70 dolarów, a wersje na Xbox One, PS4 i Nintendo Switch – 60 dolarów. Wersje fizyczne są dostępne na PS5, Xbox Series X i Nintendo Switch. Do wszystkich egzemplarzy edycji standardowej – fizycznej lub cyfrowej – dołączonych jest pięć pakietów MLB The Show dla Diamond Dynasty. Każdy pakiet kart zawiera czterech graczy i pasujący przedmiot. Gracze na PS5 i Xbox Series X otrzymają także 5000 odcinków (waluta w grze). Jeśli kupisz wersję na PS4 lub Xbox One i chcesz dokonać aktualizacji, możesz uiścić opłatę za aktualizację w wysokości 10 USD. MLB The Show 24 będzie także dostępne od pierwszego dnia w ramach Xbox Game Pass dla abonentów Series X|S i Xbox One.

Źródło: www.gamespot.com