Odkryj Missile Dancer 2: Nowy, zapierający dech w piersiach shmup!

Przedstawiamy nową grę Missile Dancer 2, opracowaną przez Terarin Games, która wkrótce ukaże się w sklepie Nintendo Switch eShop. Jeśli podobała Ci się pierwsza część, możesz być zaskoczony zmianami wprowadzonymi w kontynuacji.

Nowy kierunek dla Missile Dancer 2

Premiera zaplanowana na 28 marca 2024 r. Missile Dancer 2 porzuca estetykę retro z góry na dół z oryginalnej gry na rzecz podejścia wykorzystującego skaler duszków. Choć gra jest inna, gra prezentuje się imponująco wizualnie i cieszymy się z decyzji twórców o odejściu od formuły, która zapewniła sukces poprzednim tytułom.

Kluczowe cechy

Oficjalna strona eShopu wspomina, że ​​Missile Dancer 2 zaoferuje 16 poziomów w trybie zręcznościowym, z trzema poziomami trudności. Oddzielny tryb karawany będzie rozgrywany na jednym etapie, w którym w trzy minuty będziesz musiał zdobyć maksymalną liczbę punktów. Oto, o czym warto pamiętać:

  • Nowy shmup ze skalerem sprite’ów.
  • Ekscytujący system blokowania.
  • Tryb zręcznościowy i tryb karawany.
  • Wsparcie dla rankingów online.
  • Zawiera ścieżkę dźwiękową chiptune wykorzystującą dźwięk FM.

Missile Dancer 2 jest obecnie dostępny w przedsprzedaży w cenie 11,96 GBP / 13,49 USD (cena Early Bird dostępna do 4 kwietnia 2024 r.).

Co sądzisz o tej zmianie kierunku dla Missile Dancer 2? Czy grałeś w pierwszą grę? Daj nam znać swoje przemyślenia w komentarzach.

Źródło: www.nintendolife.com