Odkryj Love Eternal, zaskakującą platformówkę 2D, w której grawitacja nie jest przeszkodą.

Love Eternal: nowa gra platformowa 2D na Nintendo Switch

Obiecująca nowa gra

Ysbryd Games ujawniło Love Eternal, surrealistyczną platformówkę 2D, w której musisz opanować grawitację, aby pokonać coraz trudniejsze wyzwania. Gra opracowana przez brlka ma zostać wydana na Nintendo Switch w 2025 roku, więc będziesz musiał trochę poczekać, zanim będziesz mógł w nią zagrać. Jeśli jednak wierzyć zwiastunowi, gra wydaje się inspirowana precyzyjną i wymagającą rozgrywką, dzięki której tytuły takie jak Celeste odniosły taki sukces. Wygląda fajnie.

Wyzwanie, które warto podjąć

Będziemy uważnie monitorować rozwój tej gry w nadchodzących miesiącach. W Nintendo Life uwielbiamy wyzwania, a pomysł wykorzystania grawitacji do pokonywania przeszkód wydaje się cudownie trudny. W międzyczasie przyjrzyjmy się założeniom gry według Ysbryd Games:

Nastolatki mają wiele na głowie, ale Maya ma więcej powodów do złości niż jej rówieśnicy. Pomiędzy wyobcowaniem od rodziny, niedawną kłótnią z przyjaciółką Lacey i niedawnym porwaniem przez starożytnego boga, Mayę czeka przerażająca podróż. Przemierzaj terrarium boga, manipuluj grawitacją w zamku pełnym zagadek, ścigaj jego porywacza i stawiaj mu czoła, a także ucieknij przed samotnym losem.

Wykorzystaj grawitację na swoją korzyść, aby zwiększyć zwinność Mai i pozwolić jej skakać przez wymagające pomieszczenia zamkowego labiryntu. Szybko przeskakuj nad ziejącymi przepaściami, śmiercionośnymi cierniami, płonącymi laserami i nie tylko dzięki precyzyjnym skokom i obrotom w precyzyjnej platformie platformowej. Uważaj na czujne oko boga, aby rzeczywistość nie przesunęła się pod twoimi stopami.

Przemierzaj niesamowite i klimatyczne krajobrazy z epoki żelaza, od ruin zamków, poprzez głębokie jaskinie morskie, aż po ciemne odbicie domu Majów, słuchając niesamowitych tonów rozbrzmiewających echem w starożytnych budowlach. Staw czoła dziwnym spotkaniom z rodziną Mayi, Lacey i innymi wędrownymi więźniami, aby odkryć prawdziwe motywy boga.

Mamy nadzieję, że wkrótce otrzymamy informacje na temat daty premiery gry. Co sądzisz o Love Eternal? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej.

Źródło: www.nintendolife.com