Odkryj lokalizację i przedmioty z egzotycznego Xura w ten weekend w Wieży!

Lokalizacje i wprowadzenie Xur
Chcesz wiedzieć, gdzie znaleźć Xura w ten weekend i co ma do zaoferowania? Jesteś we właściwym miejscu! Po sezonie poświęconym wiedźmie nadszedł czas, aby zobaczyć, co przygotował Xur przed rozpoczęciem Sezonu Życzeń pod koniec miesiąca. Dowiedzmy się, gdzie Xur jest w ten weekend i jakie przedmioty ma na sprzedaż.

Lokalizacja firmy Xur
Aby znaleźć Xura w ten weekend, udaj się do Wieży znajdującej się w hangarze. Jeśli chodzi o jego broń, tym razem Xur oferuje popularną broń Jadeitowy Zając. Łowcy mogą zdobyć zbroję Ophidia Spathe; Tytani, hełm Nie do pokonania Skullfort; i Tisserands, hełm jelenia.

W ten weekend możesz znaleźć Xura, korzystając z obszaru transmisyjnego na Dziedzińcu w Wieży. Skieruj się w lewo i zejdź po schodach, aby wejść do części hangaru, a następnie ponownie skręć w lewo. Udaj się na północny kraniec obszaru i poszukaj schodów, które zaprowadzą cię na chodnik, gdzie czeka na ciebie Xur.

Egzotyczne i legendarne przedmioty z Xur
Oprócz egzotycznego engramu Legendarnego Odłamka o wartości 97, Xur oferuje Jadeitowego Zająca za 29 Legendarnych Odłamków, Nieprzezwyciężony Fort Czaszek za 23 Legendarne Odłamki, Ophidia Spathe za 23 Legendarne Odłamki i Jelenia za 23 Legendarne Odłamki.
Co tydzień oferuje także misję Xenology, wymagającą ukończenia 21 Operacji Vangarde lub wygrania meczów w Tyglu i Gambicie, aby zdobyć Egzotyczny Szyfr. Legendarną broń i zbroję możesz także zdobyć za 50 Legendarnych Odłamków i 1000 Migotów.

Egzotyczna zbroja

Fort Czaszki Nie do pokonania (egzotyczny hełm tytana)
Ophidia Spathe (egzotyczna zbroja Łowcy)
Jeleń (egzotyczny hełm tkacza)
Broń egzotyczna

Jadeitowy Królik (karabin snajperski)
Hawkmoon (karabin myśliwski)
Szczegóły Przedmiotu
Każdy z egzotycznych elementów zbroi ma specyficzne cechy, które czynią je wyjątkowymi. Nieprzezwyciężony Fort Czaszki jest idealny dla Tytanów, którzy chcą zwiększyć swoją skuteczność poprzez szybsze ładowanie swoich zdolności walki wręcz. Ze swojej strony Ophidia Spathe jest odpowiednia dla Łowców, którzy chcą zoptymalizować swoje możliwości w walce wręcz. Wreszcie, Jeleń jest idealny dla Tkaczy, którzy chcą ulepszyć swoją Szczelinę, zapewniając im szeroką gamę bonusów i dodatkowych korzyści.

Jeśli chodzi o broń, Jadeitowy Zając jest popularnym karabinem snajperskim w trybie PvP, a Hawkmoon ma w tym tygodniu nowy bonus, który może być dobrodziejstwem dla tych, którzy chcą poprawić swoją mobilność. Niezależnie od tego, czy jesteś Łowcą, Tytanem czy Tkaczem, Xur ma wszystko, czego potrzebujesz, aby pomóc Ci osiągnąć nowy poziom w Destiny 2.

Xur jest obecny w Destiny 2 w każdy weekend, zaczynając od codziennego resetu o 9:00 PT / 12:00 ET w każdy piątek. Jego dokładna lokalizacja jest zawsze tajemnicą, gdy się pojawi, ale ponieważ nie jest wymieniona na mapie, może być łatwo przeoczona dla początkujących graczy. Istnieje jednak określona liczba lokalizacji, w których zamieszkuje, w tym obszar Hangaru Wieżowego, Nessus na Równinach Strażniczych i obszar Krętej Zatoki ZDE.

Źródło: www.gamespot.com