Odkryj listę gier Sega Genesis Mini 2 na Amazon Japan

Sega Genesis Mini 2, następczyni pierwszej wersji, to wysokiej jakości miniaturowa konsola. Ta limitowana edycja w zmniejszonych ilościach, dostępna tylko w sklepie Amazon Japan, przeszła niezauważona, gdy została wydana jesienią 2022 r.

Konsola z wieloma grami

Sega Genesis Mini 2 jest wyposażona w ulepszony kontroler i oferuje rozszerzony wybór wbudowanych gier, w tym tytuły Sega CD, wcześniej niepublikowane gry i kilka nowych portów. Konsola wyceniona na Amazon US na 88,56 USD, jest dostarczana z Japonii z opłatą za wysyłkę w wysokości 22,30 USD.

Zróżnicowana biblioteka gier

Na konsoli znajduje się aż 61 gier Sega, łączących tytuły z Genesis i Sega CD. Najważniejsze z nich to płyta CD Sonic the Hedgehog, Zemsta Shinobi, Earthworm Jim 2, Golden Axe 2, płyta CD Shining Force i Super Street Fighter II – The New Challengers.

Pod względem sprzętowym miniaturowa konsola jest wyposażona w sześcioprzyciskowy kontroler Genesis i jest kompatybilna z trzyprzyciskowymi kontrolerami oryginalnego Genesis Mini.

Lista gier na Sega Genesis Mini 2

Biblioteka gier Sega Genesis Mini 2 zawiera różnorodne gry, takie jak After Burner II, Sonic 3D Blast, Shining Force, Streets of Rage 3 i wiele innych.

Źródło: www.gamespot.com