Odkryj Lil Guardsman na Switchu: humorystyczną grę przygodową, której nie można przegapić

Lil’ Guardsman: Nowa narracyjna gra przygodowa trafia na Switcha

Przygotuj się na ekscytującą przygodę w sklepie internetowym Switch wraz z nadchodzącą premierą narracyjnej gry przygodowej Lil’ Guardsman. Odkryj zbliżającą się premierę tej gry przygodowej, która zapewnia wciągające i zabawne wrażenia z gry.

Subskrybuj Nintendo Life na YouTube

Zabawna i trzymająca w napięciu przygoda

Lil’ Guardsman stawia cię w sytuacji Lil, 12-letniej dziewczynki, która zastępuje ojca w roli strażnika zamku. Będziesz musiał przesłuchać każdego, kto chce wejść, niezależnie od tego, czy są to gobliny, pogromcy smoków, czy nawet… Pogromcy duchów. Następnie będziesz musiał zdecydować, czy udzielić im dostępu do zamku, a wszystko to w kontekście nieuchronnej wojny.

Unikalne funkcje zapewniające niezapomniane wrażenia z gry

Lil Guardsman to połączenie fantasy i komedii, śledząc życie Sprawl i jego ekscentrycznych mieszkańców, aż po królewskie wesele pomiędzy dwoma rywalizującymi królestwami i następujące po nim oblężenie, serię doniosłych decyzji dotyczących losów miasta i jego mieszkańcy.

Będziesz także musiał rozwiązywać zagadki, przesłuchując ponad 100 postaci z pełnym głosem, aby uzyskać doskonały wynik, a także zarządzać zestawem narzędzi ochroniarza i cofnąć się w czasie za pomocą Stopwatch3000, aby poprawić swoje wyniki bez niszczenia przestrzeni i czasu.

Przeżyj na nowo nostalgię za grami takimi jak Papers, Please, Monkey Island i Grim Fandango dzięki komicznemu scenariuszowi i unikalnej mechanice.

Wkrótce premiera na Switchu

Lil Guardsman ukaże się na Switchu 23 stycznia. Przygotuj się na ekscytującą przygodę pełną zwrotów akcji. Czy jesteś gotowy podjąć wyzwanie zostania tak samo zdolnym ochroniarzem jak Lil? Daj nam znać w komentarzach!

Źródło: www.nintendolife.com