Odkryj Kunitsu-Gami: Path of the Goddess, grę łączącą akcję i strategię!

Podsumowanie gry Kunitsu-Gami: Path of the Goddess

Kunitsu-Gami: Path of the Goddess oferuje wyjątkowe doświadczenie łączące akcję, strategię i obronę wieży. Każdy poziom rozgrywa się na wspaniałej górze, gdzie musisz oczyścić wioski z magicznego zepsucia i zmobilizować mieszkańców do obrony przed atakami demonów.

Nieoczekiwana mieszanka gatunków

Gra łączy w sobie elementy strategii i obrony z klasyczną walką akcji firmy Capcom. Wcielasz się w Soha, postać używającą tańczącego miecza, aby wraz ze swoimi sojusznikami eliminować zagrożenia.

Subtelna równowaga pomiędzy obroną i atakiem

Oprócz walki z wrogami musisz zarządzać wioską, przypisując role mieszkańcom i strategicznie umieszczając ich na mapie. Istotne jest znalezienie równowagi pomiędzy ochroną wioski a pomaganiem Sohowi w skutecznej walce z wrogami.

Wciągające i różnorodne doświadczenie

Każdy poziom gry oferuje nowe wyzwania, mechaniki i rozwiązania do odkrycia. Będziesz także musiał chronić Dziewicę Yoshiro, swoją najpotężniejszą broń, ale także swój słaby punkt, prowadząc ją do drzwi wroga, jednocześnie chroniąc ją przed atakami.

Podsumowując, Kunitsu-Gami: Path of the Goddess oferuje wciągającą rozgrywkę, która z sukcesem łączy różne gatunki. Gra dostępna na konsole Xbox Series X|S, Xbox One i komputery PC z systemem Windows będzie uwzględniona w usłudze Game Pass po premierze 19 lipca.

Źródło: news.xbox.com