Odkryj kontrowersje wokół modelu Omni-Mana w Fortnite

Fortnite: Omni-Man z „nerwowym” tyłem?

Wraz z premierą drugiego sezonu Invincible zbiegającą się z wprowadzeniem Omni-Mana w Mortal Kombat 1, wydaje się, że należy spodziewać się dodatkowych epizodów Invincible. Według niedawnego przecieku, kolejna przepustka bojowa do Fortnite, zaplanowana na grudzień, również ma obejmować złoczyńcę. Jednak fani szybko zauważyli błąd w przedstawieniu postaci z komiksu w Fortnite.

Według doniesień Omni-Man w Fortnite został „osłabiony”. Mówiąc dokładniej, jego tył jest znacznie bardziej płaski w Fortnite niż w serii i w Mortal Kombat 1. Niektórzy użytkownicy Twittera wyraźnie podkreślili różnice pomiędzy postacią Omni-Mana w Mortal Kombat 1 a skórką Omni.-Człowiek w Fortnite.

Reakcja fanów w mediach społecznościowych

Zwykle szeroki, gruby i muskularny tył Omni-Mana okazał się wyjątkowo płaski w wycieku Fortnite. Według wielu obserwatorów, Omni-Man jest „onerwiany”. Wielu użytkowników mediów społecznościowych odpowiada żartami i komentarzami, w tym klasycznym GIF-em Ojca Chrzestnego: „Zobacz, jak zamordowali mojego chłopca” oraz takimi rzeczami jak „ [Fortnite] ukradł mu tyłek.

Opublikowano nawet wideo przedstawiające model Omni-Mana w Fortnite używający emotki, która pozwala mu kucać. Wydaje się, że nawet w ruchu Omni-Man naprawdę doznał redukcji w tylnej części ciała.

Możliwa odpowiedź ze strony Epic Games

Ponieważ wielu fanów i komentatorów protestuje w mediach społecznościowych, nie jest pewne (choć mało prawdopodobne), że Epic zajmie się rozmiarem tyłka złoczyńcy. Koniecznie sprawdź naszą recenzję drugiego sezonu Invincible, w którym Omni-Man jest odpowiednio dobrze wyposażony.

Źródło: www.gamespot.com