Odkryj kontroler bezprzewodowy Xbox – Astral Purple – Nowy kontroler wibracyjny w Twojej kolekcji.

Poznaj najnowszy dodatek do naszej linii klasycznych kontrolerów Xbox, kontroler bezprzewodowy Xbox – Astral Purple. Bogaty fioletowy kolor nadaje temu kontrolerowi charakterystyczny królewski wygląd, który podniesie poziom Twojej konfiguracji do gier i wzmocni Twoją kolekcję. Ciemnofioletowy motyw został przeniesiony zarówno na joysticki, jak i przyciski, z matowym czarnym wykończeniem hybrydowego pada kierunkowego, przycisków i spustów. Całość uzupełnia czysta, biała tylna obudowa, która sprawia, że ​​przód kontrolera robi jeszcze większe wrażenie.

Zaawansowane funkcje

Każdy bezprzewodowy kontroler Xbox Astral Purple ma wszystkie funkcje, które pokochałeś w naszej obecnej generacji kontrolerów. Hybrydowa konstrukcja pada kierunkowego zapewnia precyzyjny, znajomy poślizg, idealny do precyzyjnego poruszania się po złożonych światach gier. Teksturowane uchwyty na przyciskach, spustach i tylnej obudowie zapewniają lepszy chwyt, a gniazdo 3,5 mm pozwala rozmawiać ze znajomymi za pomocą kompatybilnego zestawu słuchawkowego. Korzystając z technologii Bluetooth i Xbox Wireless, kontroler Astral Purple może łączyć się z konsolami Xbox Series X|S i Xbox One, komputerami stacjonarnymi, telefonami komórkowymi i tabletami1. Ciesz się dłuższymi sesjami gier dzięki baterii wystarczającej na 40 godzin i nagrywaj swoje ulubione momenty, na przykład pobicie osobistego rekordu prędkości biegu, za pomocą dedykowanego przycisku udostępniania2.

Personalizacja i inne funkcje

Przygotuj się na różne przygody z grami, korzystając z aplikacji Akcesoria Xbox, aby ponownie skonfigurować przyciski kontrolera zgodnie ze swoimi potrzebami. Twórz profile kontrolerów, aby łatwo przełączać się między różnymi konfiguracjami gier.

Kontroler bezprzewodowy dla konsoli Xbox – Astral Purple jest już dostępny w przedsprzedaży na wybranych rynkach Xbox na całym świecie. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę Xbox.com lub lokalnego sprzedawcę, w tym sklep Microsoft Store.

1 Zobacz xbox.com/compatibilite-manette. Używaj z grami kompatybilnymi z kontrolerem.

2 Żywotność baterii różni się w zależności od sposobu użytkowania i innych czynników.

Źródło: news.xbox.com