Odkryj kolekcję Jurassic Park: klasyczne gry w sklepie internetowym Switch!

Czy jesteś fanem Jurassic Park i nie możesz się doczekać, aby odkryć kolekcję klasycznych gier? Cóż, dobra wiadomość! Wreszcie będzie dostępna w sklepie Switch eShop od 22 listopada 2023 r.

Ta kompilacja, opublikowana przez Limited Run Games, będzie zawierać kilka wersji gier NES, Game Boy, SNES i Genesis / Mega Drive. Fani będą musieli zapłacić 29,99 dolarów (lub równowartość w swoim regionie), aby uzyskać wersję cyfrową, ale będą też wersje fizyczne w tej samej cenie.

Kolekcja gier Jurassic Park

Kolekcja gier Jurassic Park świętuje 30-lecie kultowego filmu i oferuje siedem zaktualizowanych klasycznych tytułów. Te gry będą wyposażone w funkcję zapisywania, nowe mapy i różne ulepszenia zapewniające lepsze wrażenia z gry.

Poznaj wyspę Nublar

W każdej z tych wersji będziesz miał okazję poznać wyspę Nublar i ponownie przeżyć emocje związane z historyczną serią. Graj jako doktor Alan Grant lub w niektórych grach welociraptor i zbieraj jaja, przetrwaj niebezpieczeństwa związane z lokalną przyrodą, przywróć zasilanie parku, zdobądź nową broń i ostatecznie ucieknij! Zanurz się w tych klasycznych grach dzięki tej wyjątkowej kolekcji. Wróć do parku i CIESZ SIĘ POBYTEM!

Jak wynika z arkusza Switch eShop, rozmiar pliku kolekcji (w wersji cyfrowej) wyniesie 2,5 GB. Aby dowiedzieć się więcej o wersji fizycznej, przeczytaj nasz poprzedni artykuł na temat Nintendo Life.

Czy dodasz tę kolekcję do swojej biblioteki Switch? Powiedz nam w komentarzach!

Źródło: www.nintendolife.com