Odkryj kolejną fotogeniczną grę od Silver Lining Studio!

Studio Silver Lining, deweloper Behind The Frame, ujawniło swoją kolejną grę, The Star Named EOS, której premiera odbędzie się w przyszłym miesiącu. Ta oparta na fotografii i narracji gra logiczna ukaże się 23 lipca na PlayStation 5, Xbox Series X/S, Switch i PC.

Odkryj gwiazdę zwaną EOS

Silver Lining ujawnił tę informację podczas dzisiejszego Wholesome Direct, podczas którego studio pokazało także nowy materiał z rozgrywki z The Star Named EOS. W zwiastunie rozgrywki widzimy więcej pięknie narysowanego świata gry, unikalne łamigłówki rozwiązywane za pomocą fotografii i wiele więcej.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun daty premiery The Star Named EOS:

„Możecie rozpoznać kogoś w zwiastunie, głos matki głównego bohatera podkłada Suzie Yeung, która użycza swojego głosu Yuffie w Final Fantasy VII Remake i Final Fantasy VII Rebirth. W wersji japońskiej głos podkłada Aoi Yūki, który podkładał głos postaciom w Persona 5, Genshin Impact i wielu innych, a w wersji chińskiej podkłada głos Shandy Ma, która pojawiła się w ponad 20 000 reklam i programów telewizyjnych. »

„The Star Named EOS to oparta na fabule gra logiczna, której tematem jest miłość do fotografii i poszukiwanie pamięci” – czytamy w komunikacie prasowym. „Jako dziecko Dei regularnie otrzymywała listy od swojej matki, gdy podróżowała, a do każdego z nich dołączone było niezapomniane zdjęcie odwiedzanego miejsca. Jednak pewnego dnia Dei zauważa coś dziwnego w jednym ze zdjęć, które pozostawiła, co wystawia na próbę wszystko, w co wierzył. Teraz, prowadzony głęboko w sercu głosem matki, nadszedł czas, aby Dei wyruszył samotnie w poszukiwaniu prawdy o swojej rodzinie i skonfrontował się z echami przeszłości. »

Oto więcej zrzutów ekranu z The Star Named EOS:

Star Named EOS ukaże się 23 lipca na PlayStation 5, Xbox Series X/S, Switch i PC. Jeżeli jesteście ciekawi gry, już teraz możecie pobrać jej wersję demonstracyjną na platformie Steam.

Czy zamierzasz wypróbować The Star Named EOS w przyszłym miesiącu? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com