Odkryj Kingmakers: szaloną grę wideo łączącą przeszłość i przyszłość

Kingmakers: gra wideo, która umiejętnie łączy średniowieczną historię i nowoczesną technologię

Zaskakująca i obiecująca koncepcja

Zwiastun Kingmakers jest intrygujący: zaskakujące połączenie średniowiecznych gier strategicznych i elementów budowania baz nagle przekształcających się w starcie jednej osoby wyposażonej w nowoczesną broń z armiami przeszłości. Absurdalny i zabawny pomysł, ale pełen potencjału.

Poważne podejście historyczne

Wbrew pozorom twórcy gry, bracia Ian i Paul Fisch, podchodzą do fabuły poważnie. Gra, zanurzając graczy w XV wieku, oferuje starcia z postaciami historycznymi, takimi jak Henry Bolingbrook i jego syn Henryk V. Ciekawe i autentyczne zanurzenie historyczne.

Złożona fabuła pełna zwrotów akcji

Kingmakers obiecuje wiele możliwych zakończeń, oferując w ten sposób interesującą regrywalność. Pomimo zaskakujących bitew pomiędzy średniowiecznymi armiami i nowoczesną bronią, gracz wciela się w naukowca podróżującego w czasie, aby zapobiec przyszłej apokalipsie, zmieniając bieg historii.

Innowacyjna mechanika gry

Oprócz dynamicznej walki, Kingmakers oferuje budowanie baz do obrony i dowodzenie armiami. Gracze będą mogli także brać udział w kampaniach online wraz ze swoimi znajomymi. Mieszanka gatunków zapewniająca oryginalne i wciągające wrażenia z gry.

Źródło: www.gameinformer.com