Odkryj już dziś nowości na lato w Dziedzictwie Hogwartu

Letnia aktualizacja Dziedzictwa Hogwartu jest już dostępna. Ta aktualizacja zawiera misję Nawiedzone Hogsmeade, tryb fotograficzny, reset drzewa talentów i nowe elementy kosmetyczne. Jest bezpłatna dla wszystkich posiadaczy Dziedzictwa Hogwartu na Xbox Series X|S i Xbox One.

Czy ten sklep jest nawiedzony?

Czy zawsze marzyłeś o posiadaniu własnego sklepu w czarodziejskim świecie? W Hogwarts Legacy w Hogsmeade znajduje się zabity deskami sklep, który wcześniej był niedostępny. Po pobraniu letniej aktualizacji gracze znajdą skrzatkę domową Penny zamiatającą przed budynkiem wkrótce po rozpoczęciu sezonu zimowego. Rozmowa z nią rozpoczyna w grze nowe zadanie pełne tajemnic, intryg i strasznych chwil. Oferuje także niezły zestaw nagród, w tym sam sklep i elegancki strój sklepikarza, dla graczy, którzy odważą się zbadać głębiny tego osobliwego sklepu. Nie chcemy tu psuć niespodzianek, ale uważaj na sztuczki i pułapki po przejściu przez szyb wentylacyjny. W sklepie pani Mason nie wszystko jest tym, czym się wydaje.

Unieśmiertelnij chwilę

Tryb fotograficzny to jedna z najbardziej oczekiwanych funkcji przez fanów Dziedzictwa Hogwartu i cieszymy się, że w końcu udostępnimy ją w grze! Uczniowie Hogwartu mogą teraz uwolnić swój twórczy umysł podczas włóczenia się po szkole lub przeżywania przygód w szkockich górach. Dostęp do trybu zdjęć w Hogwarts Legacy można łatwo uzyskać, zatrzymując grę i naciskając przycisk X, gdzie będziesz mieć kontrolę nad wieloma funkcjami aparatu, filtrami i efektami, ramkami i innymi opcjami umożliwiającymi wykonanie idealnego zdjęcia.

Dzięki możliwości ukrywania NPC i własnej postaci, wybierania innej postawy dla swojego awatara (w tym siedzenia!), dostosowywania pory dnia i pory roku oraz dodawania różnych filtrów wizualnych, natychmiast będziesz w stanie uchwycić wszystkie swoje wspomnienia z czarodziejskiego świata, czy to pełen napięcia pojedynek z mrocznym czarodziejem, chwila z Irytkiem na korytarzach między zajęciami, czy spokojny widok na krajobraz podczas zachodu słońca nad Czarnym Jeziorem.

Zresetuj swoje punkty talentów

Kolejną bardzo oczekiwaną funkcją była możliwość resetowania punktów talentów w celu wypróbowania różnych konfiguracji i stylów gry lub po prostu anulowania talentów, które nie są dla ciebie przydatne. Za 200 sztuk złota za punkt talentu możesz teraz zresetować swoje talenty pojedynczo lub wszystkie razem, aby wypróbować różne kombinacje talentów i rozpocząć swoją przygodę w czarodziejskim świecie w nowy sposób. Aby zresetować swoje punkty talentów, zatrzymaj grę i przejdź do sekcji Talenty w Przewodniku terenowym, gdzie znajdziesz tę nową funkcję.

Nowe kosmetyki

Nie mogliśmy po prostu udostępnić wam misji, trybu fotograficznego i nowej funkcji, nie wprowadzając jednocześnie nowych elementów kosmetycznych wraz z aktualizacją! Zupełnie nowy płaszcz Azkabanu i strój więźnia Azkabanu nadadzą ci zdecydowanie mroczny wygląd, naśladując niechlujny styl słynnego więźnia, który ostatecznie ucieka z Azkabanu 100 lat po twoich własnych przygodach w Dziedzictwie Hogwartu.

Nasz film z jajami wielkanocnymi Dziedzictwo Hogwartu przedstawiał Okulary, które przeżyły w zeszłym roku; jednakże nie były one wówczas dostępne w grze. Po wielu pytaniach fanów o to, jak zdobyć te okrągłe, zaklejone taśmą okulary, które wyglądają jak Ten, Który Przeżył, w końcu udostępniliśmy je w pełni każdemu. Otrzymasz także wierzchowca Onyx Hipogriff, przepis na miksturę Felix Felicis i zupełnie nową miotłę Lavender Borealis z nowym efektem ciemnego śladu spawnu. Oczywiście ta aktualizacja zawiera także kilka poprawek błędów i optymalizacji dla Dziedzictwa Hogwartu.

Bezpłatną letnią aktualizację Hogwarts Legacy 2024 można już pobrać na Xbox Series X|S i Xbox One. Podziel się z nami swoimi ulubionymi zrzutami ekranu z trybu fotograficznego, używając hashtaga #CaptureTheUnwriting i daj nam znać, czy miałeś dość odwagi, aby stawić czoła tajemnicom pod Sklepem Madam Mason.

Źródło: news.xbox.com