Odkryj Infinity Nikki, wciągającą i ambitną przygodę w Miralandzie

Infinity Nikki, nowa odsłona popularnej serii gier o modzie Nikki, zapowiada uroczą i ambitną przygodę. Akcja gry rozgrywa się na magicznym kontynencie Miraland i przedstawia Nikki, która musi uratować świat, wykorzystując swoją moc stylizacji do zmiany strojów i zdobycia unikalnych umiejętności.

Odkryj magiczny świat Miralandu

W Infinity Nikki każdy zebrany strój pozwala Nikki rozwiązywać zagadki i pokonywać przeszkody platformowe. Gracze będą mogli odkryć zdolności lotu, oczyszczania i metamorfozy, żeby wymienić tylko kilka przykładów. Jedną z mocnych stron gry jest różnorodność oferowanych zajęć, od zbierania robaków, przez łowienie ryb, aż po tworzenie nowych strojów z zebranych zasobów.

Zanurz się w relaksującej przygodzie

Pomimo swojego celu, jakim jest uratowanie świata, Infinity Nikki to przede wszystkim relaksująca przygoda. Gracze będą mogli cieszyć się chwilami relaksu, eksplorując Miraland, uczestnicząc w zabawnych zajęciach i chłonąc urzekającą atmosferę gry. Zwiastun ukazuje wgląd w ten czarujący wszechświat, w którym każdy szczegół jest starannie przemyślany, aby zapewnić wciągające wrażenia.

Chętni fani będą mieli okazję zapoznać się z grą podczas bety zaplanowanej na trzeci kwartał tego roku. Infinity Nikki będzie dostępne na PC i PlayStation 5, oferując graczom rozgrywkę bogatą w odkrycia i niespodzianki.

Źródło: www.gameinformer.com