Odkryj Hotel Barcelona, ​​parodyczną grę akcji 2.5D od White Owls Inc. i Suda51. Premiera planowana na 2024 rok na PS5, Xbox Series X/S i PC.

Szukasz nowej, ekscytującej gry akcji, która łączy w sobie horror, parodię i walkę? Nie szukaj dalej, Hotel Barcelona jest dla Ciebie! Ta gra, stworzona przez studio White Owls Inc. i Suda51 z Grasshopper Manufacture, twórców serii No More Heroes, zapewnia wyjątkowe i wciągające doświadczenie. Poznaj wszystkie szczegóły w tym artykule i przygotuj się na zanurzenie się w tym strasznym świecie.

Przerażająca atmosfera i wybuchowa akcja

W Hotelu Barcelona seryjni mordercy z całego świata spotykają się, aby dokonać swoich makabrycznych czynów. Twoim zadaniem jest wyeliminowanie ich wszystkich i opuszczenie hotelu, zanim krew zacznie swobodnie płynąć. Ta „parodia” gra akcji typu „slasher 2,5D” zanurzy Cię w mrocznym i przerażającym świecie, w którym każdy krok może zakończyć się śmiercią. Uzbrojony w duży nóż chirurgiczny i inną broń, taką jak strzelba czy koktajl Mołotowa, będziesz musiał stawić czoła otaczającym cię horrorom.

Hotel Barcelona: zintegrowany kompleks rekreacyjny

Hotel Barcelona to znacznie więcej niż tylko hotel. Jest to zintegrowany kompleks rekreacyjny obejmujący kasyno i pole namiotowe. W sumie odkryjesz siedem przerażających „małych światów” wewnątrz hotelu. Każdy z tych światów jest domem dla szefa seryjnego mordercy, z którym będziesz musiał się zmierzyć. Te głupki są ucieleśnieniem różnych podgatunków horrorów, takich jak slashery, filmy o zombie, filmy o obozach letnich, filmy o opiekunkach do dzieci i wiele innych.

Ale bądź ostrożny, największe zagrożenie może pochodzić od ciebie. W grze zastosowano oryginalną mechanikę zwaną „Phantom Slasher”. Twoja poprzednia postać automatycznie poruszy się jak twoja ostatnia gra, rozpoczynając walkę przeciwko sobie. Ta funkcja pozwoli ci ponownie przeżyć poprzednie działania i wykorzystać je na swoją korzyść, aby przejść kolejne poziomy. Możesz nawet zgromadzić do trzech „Upiorów Slashera”, które pomogą Ci w Twojej przygodzie.

Przygotuj się na konfrontację ze swoimi największymi obawami

Premiera Hotel Barcelona planowana jest na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC w 2024 roku. Przygotuj się na niezapomniane wrażenia z horroru, w których liczy się każdy wybór i każdy ruch. Zmierz się z najbardziej przerażającymi seryjnymi mordercami i przetrwaj w tym wrogim środowisku. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji na temat dokładnej daty premiery gry. Czy uda Ci się ukończyć wyzwanie i uciec z Hotelu Barcelona bez szwanku?

https://www.youtube.com/watch?v=VIDEO_ID

Czy jesteście podekscytowani premierą Hotelu Barcelona? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com