Odkryj horror z lat 90., który obiecuje dreszczyk emocji i intrygę.

Poznaj Fear The Spotlight, horror, który zaczyna się jak wiele dobrych horrorów. Para przyjaciół – dowcipna kujonka Vivian i jej gotycka wspólniczka Amy – wkrada się do szkoły po zajęciach, aby wziąć udział w seansie. Szkoła ma przerażającą historię, po pożarze, który kilka lat wcześniej kosztował życie kilku uczniów. Gra łączy w sobie horror dla nastolatków z lat 90. z estetyką survival horroru z lat 90., przypominającą gry takie jak Silent Hill. Premiera gry wraz z dodatkową zawartością zaplanowana jest na jesień 2024 roku.

Zanurzenie w stylu vintage

Wizualna strona gry przenosi nas z powrotem do świata wczesnych gier 3D na oryginalne PlayStation, z grafiką w niskiej rozdzielczości, która dobrze komponuje się z mroczną scenerią liceum, tworząc nierealną atmosferę idealną dla historii o duchach.

Wciągająca rozgrywka

Rozgrywka w Fear The Spotlight łączy w sobie fazy infiltracji, w szczególności mające na celu uniknięcie wykrycia przez kamerę monitorującą, z zagadkami do rozwiązania w pierwszej osobie. Każda interakcja pozwala nam dowiedzieć się więcej o świecie wokół bohaterów Vivian i Amy, dostarczając jednocześnie subtelnych szczegółów, które wzbogacają historię.

Wciągające doświadczenie

Gra oferuje wciągający klimat bez uciekania się do jumpscare’ów, sprzyjając bardziej subtelnemu uczuciu niepokoju. Zapowiada się, że Fear The Spotlight będzie zawierać aż do dwóch godzin dodatkowej zawartości w reedycji w 2024 roku, zaplanowanej na różne platformy do gier.

Źródło: www.gamespot.com