Odkryj horror Desolatium w stylu Lovecrafta, który ukaże się 27 października na Switchu. Nie przegap tego przerażającego doświadczenia!

Czy lubisz horrory? Przygotujcie się więc na premierę Desolatium, Lovecraftowskiej gry typu „wskaż i kliknij” już 27 października na Nintendo Switch. Ta gra zanurza Cię w surrealistyczną i psychologiczną przygodę, w której zmierzysz się z wieloma emblematycznymi stworzeniami ze świata Lovecrafta, stworzeniami, których nie da się opisać.

Na podstawie twórczości HP Lovecrafta

Jak wielu fanów horroru wie, HP Lovecraft to słynny autor, który utorował drogę gatunkowi kosmicznego horroru, badając podatność ludzkości na zło i starożytne siły. Psychologiczne i wstrząsające opowieści Lovecrafta są osadzone w Desolatium, gdzie spotkasz nieziemskie istoty, tajemnicze kulty i mrożące krew w żyłach prawdy.

Odkryj istoty z innego świata

Tych potwornych bytów nie da się opisać w konwencjonalny sposób, gdyż łączą w sobie obce cechy i niepokojące kształty. Są to starożytne i potężne istoty, które istnieją poza ludzkim zrozumieniem. Uosabiają poczucie znikomości i terroru, podkreślając podatność ludzkości na niezrozumiałe siły. Czy masz to, czego potrzeba, aby ich powstrzymać?

Wielokrotnie nagradzana graficzna gra przygodowa

Desolatium zdobyło nagrodę „Najbardziej innowacyjna gra” od PlayStation i nagrodę „Najlepszy dźwięk” od Gamepolis. To zupełnie nowy horror, który doskonale oddaje niepokój charakterystyczny dla uniwersum Lovecrafta, pełen ekscytujących tajemnic do rozwiązania.

Desolatium ukaże się na Nintendo Switch 27 października, co czyni go idealną grą na Halloween. Czy zamierzasz spróbować? Daj nam znać w komentarzach!

Źródło: www.nintendolife.com