Odkryj Highwater, innowacyjną grę przygodową z turowym systemem walki opartym na łamigłówkach.

Zanurz się w przygodę Highwater, nowej gry przygodowej z turowym systemem walki, osadzonym w zalanym regionie poza jałową krainą Alphaville, gdzie bogaci dosłownie się wycofali. Zaprzyjaźnisz się, trochę pośmiejesz i ostatecznie spróbujesz uciec na Marsa, gdy życie na Ziemi stanie się coraz bardziej niezrównoważone.

Nowa, ekscytująca przygoda

Highwater jest opracowywane przez Demagog Studio i wydawcę Rogue Games na PC, PlayStation, Xbox i Nintendo Switch. Akcja gry toczy się w zalanym regionie zwanym Hightower, który stał się rodzajem bezpiecznej strefy pomiędzy dwoma suchymi regionami: prawie całkowicie zniszczoną krainą Strefy Wojny i otoczonym murami miastem Alphaville, gdzie za ogromnymi murami żyją ultrabogaci .

Wciągająca rozgrywka

Wcielając się w postać Nikosa, będziesz słuchać muzyki w radiu Highwater Pirate Radio, odwiedzać liczne wyspy, zbierać zasoby i stawić czoła wrogom w klasycznym turowym systemie walki, w którym przemyślana taktyka i rozwiązywanie zagadek pomoże ci przetrwać. Interakcja z otoczeniem, na przykład pchanie wózka sklepowego we wroga, doda warstwę nieprzewidywalności i swobody do turowej strategii bitewnej opartej na łamigłówkach.

Bogaty i rozległy wszechświat

Wreszcie, w intrygujący sposób, przedstawiciel Rogue Games twierdzi, że Highwater to „jedna z trzech gier osadzonych w pojedynczym wszechświecie”. Pozostałe to Golf Club Wasteland (obecnie Nostalgia) i The Cub”, z których ten ostatni został wydany na początku tego miesiąca.

Źródło: www.ign.com