Odkryj High on Life: Game of the Year Edition na PS5 o unikalnym designie

Poznaj wszystkie informacje na temat długo oczekiwanej fizycznej premiery High on Life we ​​wrześniu 2022 roku wraz z dodatkiem High on Knife.

Bardzo oczekiwane wydanie fizyczne

Gra High on Life, jeden z najdziwniejszych tytułów 2022 roku, wreszcie doczeka się fizycznej premiery 19 września. Ta fizyczna edycja strzelanki z bezczelnie gadającą bronią rozszerza swoją humorystyczną swobodę twórczą na okładkę. Z na wpół oderwaną naklejką kosmitów i „Grą roku” napisaną szybko na fałszywej etykiecie taśmy, High on Life było w zasadzie GOTY w Xbox Game Pass. Microsoft potwierdził, że pod koniec 2022 roku High on Life będzie największą premierą w roku usługi subskrypcyjnej. Miała także tytuł największej gry innej firmy w serwisie, dopóki Palworld nie przykuł uwagi pod koniec roku.

Wydanie fizyczne z rozszerzeniem

Fizyczne wydanie High on Life, wydane przez Limited Run Games, zawiera grę podstawową i rozszerzenie High on Knife. Ta edycja, pierwotnie zaprezentowana w lutym jako dostępna wyłącznie w sklepie Limited Run Games, została szybko wyprzedana. Dla tych, którzy nie mogli wtedy zdobyć egzemplarza, zamówienia w przedsprzedaży są teraz otwarte na Amazon. Na razie w przedsprzedaży dostępna jest jedynie wersja na PS5. Fani High on Life mogą także zamówić w przedsprzedaży oficjalną kontynuację powieści graficznej przed jej premierą jeszcze w tym roku.

Edycja kolekcjonerska i zamówienia w przedsprzedaży

Na początku tego roku firma Limited Run oferowała również przedsprzedaż edycji kolekcjonerskiej, ale ona również była dostępna tylko przez krótki czas, zanim wszystkie egzemplarze zostały wyprzedane. Dla przypomnienia, High on Life było dość kolorową grą akcji i solidnym pierwszym tytułem studia Squanch Games, którego współzałożycielem jest Justin Roiland, twórca Ricka i Morty’ego. Pomimo zarzutów o przemoc domową wobec niego, które wyszły na jaw wkrótce po premierze gry, Roiland zrezygnował ze studia, które nadal działa bez niego.

Wyjątkowe wrażenia z gry

High on Life zawiera bardzo dziwną fabułę dotyczącą obcego kartelu używającego ludzi jako narkotyków, co niejasno przypomina sezon Torchwood. Jako łowca nagród, którego zadaniem jest wyeliminowanie tego zagrożenia, dzierżysz różne mówiące bronie z kolorowymi osobowościami. Niektóre z waszej broni mówią wulgarnym językiem, który zarumieniłby marynarza. Akcja dodatku High on Knife rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z głównej gry, a Twoim zadaniem jest pomoc Knifeyowi Mordercy w odnalezieniu tajemniczej paczki z jego rodzinnej planety.

Przyszłość High on Life w komiksach i książkach

Aby dowiedzieć się więcej o uniwersum gry, oficjalna powieść graficzna zawiera wszystkie cztery wydania serii komiksów, których akcja rozgrywa się także po wydarzeniach z gry. Kiedy tajemnicza istota zaczyna prześladować ludzkość, łowca nagród musi to zrobić ponownie zaprowadź sprawiedliwość do gwiazd. Ta składająca się z czterech numerów historia łączy w sobie historię odkupienia i szalonej kosmicznej przemocy.

Zanurz się za kulisami gry

Dzięki The Art of High on Life, oficjalnej książce o grafikach wydanej w marcu w twardej oprawie, możesz dowiedzieć się, jak powstawała gra. Zawiera prawie 200 stron kolorowych ilustracji przedstawiających dziwne stworzenia, dziwne światy i groteskową przemoc w grze, a także komentarz ekspertów Squanch Games.

Sztuka wzlotów i upadków w życiu

Źródło: www.gamespot.com