Odkryj grzechy Czarnego Adama w DC Universe Online


Byliśmy tu dość zajęci? Internetowy wszechświat DC, rozpoczynający się jesienią wraz z naszym nowym sezonem powrotu do domu i przechodzący w upiorny sezon z naszą sezonową godziną czarownic. Co najważniejsze, szykujemy się do następnego odcinka: The Sins of Black Adam.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o historii tego odcinka i o tym, jak nasi artyści tworzą zasoby w Internetowy wszechświat DCożywiając je z grafiki koncepcyjnej.


Nowy odcinek: Grzechy Czarnego Adama


Miłość, która trwa wieczność. Umowa poszła nie tak. Śmiała ucieczka z Zaświatów. Wszystko to i jeszcze więcej czeka na Ciebie w The Sins of Black Adam.

Wyprawa Czarnego Adama, by uratować utraconą miłość z Zaświatów, pociąga za sobą śmiertelne konsekwencje. Dołączysz do niezwykłego sojuszu między rodziną Shazam a Czarnym Adamem, aby odzyskać Kahndaq i duszę jego ukochanej.

Po drodze natkniesz się na przerażających wrogów, takich jak Black Alice, Felix Faust i sam władca Zaświatów: Neron.


Tron kłamstw


Każdy władca, dobry czy zły, potrzebuje tronu, który odzwierciedla jego moc. Tron Nerona nie jest wyjątkiem! Rozmawialiśmy z Blakiem Henriksonem, DCUO Starszy grafik koncepcyjny, aby dowiedzieć się więcej o jego inspiracji dla złowrogiego siedzenia.

Jak wiele form sztuki, grafika koncepcyjna dla DCUO zaczyna się od wstępnych szkiców. „Szorstki” odnosi się do poziomu szczegółowości i dopracowania szkiców.

Blake „zaczerpnął wiele inspiracji z typowych elementów wizualnych, których można się spodziewać z podziemi, takich jak czaszki, rogi i łańcuchy”, ale był również zainspirowany kontrastem między elegancją Nerona a przerażającymi aspektami Zaświatów.

„Chciałem, aby tron ​​Nerona stanowił nieco wstrząsający kontrast z jego projektem” – powiedział Blake – „i wskazywał na te wszystkie złowrogie elementy, które znajdują się pod powierzchnią”.

DCUO - Grzechy Czarnego Adama

Diabeł w 3Szczegóły


Gdy zespół przekaże swoją opinię na temat surowych materiałów, Blake uwzględnia te opinie w ostatecznym projekcie tego elementu.

„Na tym etapie procesu projektowania mam do wyboru pracę wyłącznie w 2D lub eksplorację w 3D i wykorzystanie tego jako podstawy przed malowaniem, aby stworzyć ostateczny obraz 2D”, zauważa Blake.

Chociaż zaczynał od ilustracji 2D, Blake jest wielkim fanem wykorzystywania 3D w procesie projektowania. „Czuję, że to naprawdę może pomóc zrozumieć, jak projekt przekłada się na przestrzeń 3D. Jest to szczególnie przydatne, gdy pracujesz nad złożonymi strukturami, takimi jak tron ​​Nerona”.

DCUO - Grzechy Czarnego Adama

Od koncepcji do środowiska


Ostatni krok w podróży artysty koncepcyjnego? Przekazanie koncepcji twórcy środowiska, aby mógł zbudować go jako rekwizyt 3D w grze!

„Nasz twórca środowiska Walter Diaz wykonał niesamowitą pracę, wprowadzając tę ​​koncepcję w życie” — zauważa Blake. „Jestem podekscytowany, że wszyscy to zobaczą i przyjrzą się całej pięknej pracy, którą w to włożył!”

Możemy być stronniczy, ale zgadzamy się z Blake’iem. Oto jak tron ​​wygląda w grze:

DCUO - Grzechy Czarnego Adama

Chcesz przyjrzeć się bliżej i zobaczyć wszystkie niesamowite szczegóły, które nasi artyści umieścili na tronie Nerona? Nie przegap The Sins of Black Adam, najnowszy odcinek już dostępny w Internetowy wszechświat DC dla Xbox One i Xbox Series X|S.

Pobierz i graj Internetowy wszechświat DC Dziś. To świetny czas na wejście do gry lub powrót do niej, ponieważ wszystkie odcinki są dostępne za darmo. Stwórz swojego bohatera lub złoczyńcę i zostań nową legendą we wszechświecie DC! Aby uzyskać dodatkowe informacje o zawartości i przewodniki, odwiedź nas na DCUniverseOnline.com.

Internetowy wszechświat DC

Xbox Live

Internetowy wszechświat DC

Daybreak Game Company, LLC


776

DC Universe™ Online jest teraz na Xbox One! Dołącz do tysięcy innych graczy w tej darmowej, ogromnej grze akcji online, której akcja toczy się w popularnym uniwersum DC Comics. Wybierz swoją stronę – bohatera lub złoczyńcę – i stwórz swoją postać, aby doświadczyć prawdziwej walki akcji, walcząc u boku legendarnych postaci, takich jak Batman, Wonder Woman, Superman, Lex Luthor i Circe. Wskocz i poznaj świat DC; chodzić po zaciemnionych ulicach Gotham City, odkrywać tajemnice futurystycznego pejzażu Metropolis i podróżować do legendarnych miejsc, takich jak Arkham Asylum i Strażnica. Wersja DC Universe Online na konsolę Xbox One zawiera następujące elementy: – Ekskluzywne przedmioty dla konsoli Xbox One: wzmocniony emblemat postaci + wzmocniona peleryna + aura pary! Zostań częścią naszej kwitnącej społeczności na DCUniverseOnline.com! Pamiętaj, że pobieranie zajmuje około 35 GB i może zająć kilka godzin, ale warto poczekać! Wymagania dotyczące przepustowości mogą przekraczać 192 Kb.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/10/31/uncover-the-sins-of-black-adam-in-dc-universe-online/