Odkryj gry, które pojawią się na konsoli Xbox: Full Void, MythForce, The Isle Tide Hotel, Gravity Oddity, Mystic Gate, Super Bomberman R 2, Word Web by POWGI, Ad Infinitum, AK-xolotl, The Crew Motorfest, Dynablaster, Mortal Kombat 1 Premium Edition, Solace State, Solar Ash, Summum Aeterna, Ugly i Valthirian Arc Hero School Story 2.

Witamy w następnym tygodniu w sekcji Xbox! Co tydzień pokazujemy Ci kolejne gry, które pojawią się na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows i Game Pass! Sprawdź poniżej więcej szczegółów na temat nadchodzących gier i kliknij ich profile, aby uzyskać więcej informacji (daty premiery mogą ulec zmianie). Zanurzmy się!

Full Void: Dystopijny świat, w którym młody nastolatek walczy o przetrwanie w społeczeństwie kontrolowanym przez sztuczną inteligencję. Poprzez łamigłówki i przeszkody odkryj historię zrujnowanego społeczeństwa, w którym tylko dzieci są wciąż wolne.

MythForce: Zainspirowany kreskówkami z sobotnich poranków, MythForce łączy miecz i magię z walką z perspektywy pierwszej osoby w nowej przygodzie typu roguelike. Zmierz się z lochami samotnie lub połącz siły z przyjaciółmi, aby pokonać stale zmieniający się zły zamek. Z każdą porażką zaczynasz od początku, ale każda gra wzmacnia twoją postać.

Hotel Isle Tide: Nieobecny ojciec musi ocalić swoją nastoletnią córkę przed eklektycznym kultem przed ich ostatnią nocą w hotelu Isle Tide. Zbadaj dziwne wydarzenia, które mają miejsce, aby ocalić Eleanor Malone w tej interaktywnej grze logicznej na żywo, w której każda decyzja wpływa na historię.

Gravity Oddity: W całej galaktyce pola grawitacyjne słabną, powodując implozję planet. Na szczęście inżynierowie Rio Grande Corporation wymyślili buty antygrawitacyjne. Podróżuj przez stale zmieniające się galaktyczne środowiska na swoim plecaku odrzutowym i butach antygrawitacyjnych, aby ocalić Gary’ego w tej ekscytującej kosmicznej przygodzie.

Mystic Gate: Kiedy w świecie ludzi nagle pojawia się tajemnicza brama stworzona przez bogów, poszukiwacze przygód zbierają się, aby stawić czoła próbom, które czekają na nich po drugiej stronie. Graj jako wędrowiec i jego robotyczny towarzysz podczas podróży za bramę i spróbuj odkryć jej sekrety! Zmierz się z hordami wrogów w proceduralnie generowanych lochach dla każdej unikalnej rozgrywki.

Super Bomberman R 2: Najnowszy tytuł z serii bijatyk towarzyskich! Gra oferuje bitwy offline z rodziną i przyjaciółmi, a także bitwy online z graczami z całego świata oraz tryb dla pojedynczego gracza. Oprócz trybów „Standard”, „Grand Prix” i „Battle 64”, nowy tryb bitwy o nazwie „Zamek” dzieli graczy na stronę ataku i stronę zamku, którzy walczą o skarb.

Word Web autorstwa POWGI: Nowa gra słowna POWGI dla fanów łamigłówek logicznych! Umieść litery na płótnie tak, aby każde słowo można było znaleźć wzdłuż ciągłej ścieżki. Ta łamigłówka jest również znana jako Gogen.

Ad Infinitum: Graj jako niemiecki żołnierz nawiedzany przez okropności Wielkiej Wojny. Zmagając się ze wspomnieniami domu rodzinnego i okopów frontowych, próbujesz przerwać niekończący się cykl cierpienia. Uwięziony pomiędzy murami domu rodzinnego a okopami I wojny światowej, próbujesz poskładać swoją przeszłość i odzyskać kontrolę nad swoim życiem.

AK-xolotl: Najsłodsza, zabójcza i wyjątkowa strzelanka typu rogue-like, w której występują aksolotle uzbrojone w AK. Przebij się przez królestwo zwierząt, korzystając z arsenału niesamowitej broni, potężnych ulepszeń, a nawet armii małych aksolotli gotowych pociągnąć za spust. Chociaż aksolotle wyglądają uroczo, są przerażające i zestrzelą wszystko, co stanie między nimi a następnym posiłkiem.

The Crew Motorfest: Witamy na Motorfest! Ten całoroczny festiwal pozwoli Ci cieszyć się wszystkimi doświadczeniami, jakie ma do zaoferowania kultura motoryzacyjna. Tym razem The Crew osiadł w jednym z najbardziej spektakularnych miejsc na Ziemi: wyspie O’ahu na Hawajach. Rywalizuj w szybkich wyścigach ulicznych w tętniącym życiem Honolulu, sprawdź swoje umiejętności terenowe na zboczach wulkanu lub opanuj idealny zakręt na torach.

Dynablaster: Legendarny bombowiec powraca w ulepszonej grze wieloosobowej 3D! Dynablaster, legendarny bombowiec powraca: ta gra akcji i gra wieloosobowa jest teraz dostępna w 3D. Mortal Kombat 1 Edycja Premium: Odkryj uniwersum Mortal Kombat ponownie odwiedzone przez Boga Ognia Liu Kanga. Mortal Kombat 1 rozpoczyna nową erę kultowej serii z nowym systemem walki, nowymi trybami gry i ofiarami śmiertelnymi!

Solace State: Wciel się w Chloe, utalentowaną hakerkę poszukującą swojej zaginionej przyjaciółki Rebeki, podczas gdy biotechnologiczne ataki ogarniają miasto Abraxa. Gdy klimat polityczny staje się coraz cieplejszy, a sponsorowana przez korporacje milicja okrutnie zagraża życiu, Chloe musi wykorzystać swoje znajomości i przyjaźnie, aby poradzić sobie z niepokojami, chronić społeczności, na których jej zależy, i wyleczyć się.

Solar Ash: Twórca uznanego Hyper Light Driftera przedstawia szybki, wypaczający grawitację świat Solar Ash. Umieszczona pośród surrealistycznego krajobrazu wypełnionego opuszczonymi ruinami wielkich przeszłych cywilizacji, grasz jako Rei, Voidrunner, zdecydowana zrobić wszystko, aby ocalić swoją planetę przed wieczną żarłocznością Ultravoid. Walcz z hordami groteskowych stworzeń, wykonuj akrobacje na szynach, wspinaj się na zawrotne wysokości, mierz się z ogromnymi bossami i ujeżdżaj chmury popiołu zniszczonych światów połkniętych przez pustkę.

Summum Aeterna: Gra rogue-lite, która łączy w sobie mechanikę światowego robota, niespotykaną nigdy wcześniej w tym gatunku, z szybkim systemem walki i unikalnym stylem graficznym 2D. Jako Król Ciemności, potężny watażka skazany na wieczność, eksploruj niezbadane światy pełne skarbów, pułapek, hord wrogów i potężnych bossów.

Brzydki: W tej mrocznej i pokręconej baśni nic nie jest takie, jakim się wydaje. Eksploruj opuszczone zakamarki udręczonego umysłu szlachcica, przechodząc przez wymagające pokoje z zagadkami i zmierz się z potężnymi bossami w tej przemyślanej platformówce.

Valthirian Arc: Ona-
(Tekst został obcięty, ponieważ przekracza limit znaków. Aby uzyskać pełne informacje, zmniejsz żądanie.)

Źródło: news.xbox.com