Odkryj grę Princess Peach: Showtime! dla Switcha — dostępne w przedsprzedaży

Nowa gra na Nintendo Switch: Princess Peach: Showtime!

Czy jesteś fanem Nintendo i nie możesz się doczekać tegorocznych nowości? W takim razie ta wiadomość może Cię zainteresować! Nowa gra o nazwie Princess Peach: Showtime! dla Switcha, który wkrótce zostanie wydany. Dowiedz się, czego się spodziewać, dzięki tej ekscytującej nowej grze z udziałem Księżniczki Peach.

Nintendo ogłosiło niedawno na swojej oficjalnej stronie internetowej, że na Switcha pojawi się zupełnie nowa gra: Princess Peach: Showtime! Gra otrzymała ocenę E10+, co oznacza, że ​​jest ogólnie odpowiednia dla dzieci w wieku od 10 lat. Wydaje się, że do tej klasyfikacji doprowadziła obecność „fantastycznej przemocy”.

Ekscytująca fabuła

Historia księżniczki Peach: czas na show! zapowiada się wyjątkowo. Księżniczka Peach udaje się do Sparkle Theatre, ale złe Grape i Vinegar Villains kradną przedstawienie! Współpracując ze strażniczką teatru Stellą, użyjesz potężnej wstążki i wcielisz się w kilka głównych ról, z których każda ma swój własny wygląd i umiejętności. Przekształć się, aby dopasować się do tej roli i wykorzystaj wyjątkowe umiejętności, aby uratować sytuację!

Różne role dla różnorodnych działań

Będziesz miał okazję walczyć ze złoczyńcami z octu, prezentując fantastyczne umiejętności szermierki jako szermierz… na straży! Możesz także wcielić się w detektywa chcącego odkryć, kto zrobił coś złego w muzealnej zagadce. Od mistrza kung fu po cukiernika, role Peach zapewniają potężne i różnorodne sposoby na uratowanie gry! Jakie jeszcze przemiany kryją się za kurtyną?

Gra jest już dostępna w przedsprzedaży w sklepie Switch eShop za 49,99 GBP / 59,99 USD (lub równowartość w regionie).

Czy jesteś gotowy, aby sprawdzić tę nową grę na Switchu?

Czy planujesz sprawdzić tę nową grę, gdy pojawi się na Switchu? Daj nam znać w komentarzach!

(przez: nintendolife.com)

Źródło: www.nintendolife.com