Odkryj For The Warp, kosmiczny roguelike do budowania talii miksujących.

For The Warp: Połączenie stylu rogue-like i budowania talii w kosmosie

For The Warp zaprasza graczy do poruszania się po proceduralnie generowanej galaktyce, a każda gra oferuje wyjątkowe i nieprzewidywalne wrażenia. Urok gry w stylu retro, osadzony w pikselowym wszechświecie, przeczy głębi strategicznej rozgrywki.

Spersonalizuj swoją rasę

Rozpocznij swoją przygodę z jednym z siedmiu statków, każdy z własną unikalną talią, podstawowymi statystykami i miejscami na wyposażenie. Każdy z nich kieruje Cię w stronę innego stylu gry, który możesz podążać lub ignorować, wybór należy do Ciebie! Kupuj, znajduj i wymieniaj sprzęt, dzięki któremu możesz ulepszyć swój statek, zwiększając siłę ognia, trwałość lub cechy specjalne.

Mnóstwo kart

Gra zawiera 120 kart i 34 elementy wyposażenia, które można znaleźć, wymieszać i dopasować, dzięki efektom synergii i możliwościom rozgrywki. Możesz je zdobyć po ukończeniu poziomu, podczas generowanych proceduralnie wydarzeń lub po prostu przeszukując kosmiczne śmieci, więc pamiętaj, aby dokładnie zbadać każdy system.

Wskazówki, które pomogą Ci odnieść sukces

Tarcze są zachowywane pomiędzy turami, wykorzystaj to. Alternatywnie atakuj i kładź tarcze.

Zalecamy, aby nie lekceważyć mocy kontrolowania zamiarów wroga! Dzięki kartom zmieniającym zamiary wroga możesz powstrzymać go przed atakiem!

Paliwo możesz zdobyć po każdej walce lub kupić na stacjach kosmicznych. Nie wahaj się więc i przejrzyj całą mapę.

Nie bój się pozbyć kart, które nie mają wpływu na twoją obecną kompilację.

Obserwuj te tagi! Znajdziesz tam skróty, nowe mapy i sprzęt, a nawet zupełnie nowe systemy!

Twoje HP jest ładowane tylko poprzez zmianę systemów, więc zarządzaj nim mądrze. Karty i wyposażenie są wspólne dla wszystkich statków, jedynie talia startowa jest dla każdego inna.

Źródło: news.xbox.com