Odkryj Foamstars: kolorową i dynamiczną strzelankę dla wielu graczy

Jesteś fanem gry Splatoon i szukasz podobnej gry na inną platformę? Nie szukaj dalej, być może znaleźliśmy dla Ciebie rzadki klejnot. Przedstawiamy Ci Foamstars, grę online dla wielu graczy, która obiecuje zapewnić Ci godziny zabawy i chaosu w pianie.

Foamstars, nowy konkurent Splatoon

Foamstars to internetowa strzelanka dla wielu graczy, stworzona przez Square Enix. Gra oferuje starcia w czteroosobowych zespołach na kolorowych mapach. Cel ? Spryskaj pole kolorową pianką, konfrontując się z przeciwnikami. Zainspirowana Splatoonem, ta gra ma na celu wypełnienie pustki na rynku strzelanek online.

Szalone starcia w ustawieniach 3D

Rozgrywka w Foamstars opiera się na szybkich i szalonych konfrontacjach. Każdy gracz musi spryskać pole kolorową pianką, która przylega do powierzchni i zadaje obrażenia przeciwnikom. Będziesz także mógł jeździć po piance, poruszając się szybko, jeśli jest tego samego koloru co Twoja drużyna, lub wolniej, jeśli należy do drużyny przeciwnej. Jeśli gracz pokryty jest wystarczającą ilością mchu, zostaje unieruchomiony w gigantycznej kuli mchu. Surfowanie na wrogim graczu w tym stanie powoduje jego KO i zdobywa punkt dla twojej drużyny. Surfowanie nad pokrytym pianką członkiem drużyny uwalnia go i pozwala ponownie dołączyć do bitwy.

Mapy Foamstars są sceną prawdziwych bitew 3D. W miarę postępu meczu kolorowy mech stopniowo pokrywa boisko, tworząc stale zmieniającą się topografię. Ta funkcja umożliwia tworzenie struktur lub platform obronnych do ataku na przeciwnika, dodając dodatkowy wymiar taktyczny do rozgrywki.

Unikalne postacie i ataki specjalne

Kolejnym aspektem odróżniającym Foamstars od Splatoon jest dobór postaci. Każdy gracz może wybierać spośród szerokiej gamy postaci z unikalną bronią i specjalnymi atakami. Te różnice pozwalają na zróżnicowaną rozgrywkę, niezależnie od tego, czy wolisz walkę dystansową, czy wręcz. Łącząc mocne strony każdej postaci w swoim zespole, możesz stworzyć konkretną taktykę gry i zoptymalizować swoje szanse na zwycięstwo.

Każda postać dysponuje spektakularnym atakiem specjalnym, który pochłania rozległy obszar mapy morzem kolorowej piany. Te ostateczne ataki nadają starciom epicki wymiar, dodając spektaklu i chaosu do wrażeń z gry.

Foamstars, poważny konkurent dla Splatoon

Chociaż Foamstars jest wyraźnie inspirowane Splatoonem, gra wprowadza kilka ciekawych nowych funkcji, zwłaszcza dzięki trójwymiarowym mapom i atakom specjalnym. Jeśli jesteś fanem Splatoon i szukasz podobnych wrażeń na innej platformie, Foamstars może być dla Ciebie. Nie czekaj więc dłużej, załóż kombinezon do nurkowania i zanurz się w szalony i pieniący się świat Foamstars.

Prezentowane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś prezentowanego na naszej stronie.

Źródło: www.gamespot.com