Odkryj Enshrouded: Melodies of The Mire, aktualizację, która rewolucjonizuje grę!

Enshrouded: najnowsza aktualizacja „Melodies of the Mire”

Instrumenty muzyczne i nowy plac zabaw

Zespół Keen Games wydał niedawno drugą aktualizację dla Enshrouded, znaną jako Melodies of the Mire. Jak sama nazwa wskazuje, ta dość duża aktualizacja wprowadza do gry instrumenty muzyczne, takie jak lutnie, harfy, bębny i flety. Gracze będą mogli nauczyć się wytwarzania instrumentów od nowego NPC, Valory of the Silverstrings. Inne instrumenty zostaną dodane później.

Oprócz tego aspektu muzycznego, Melodies of the Mire wprowadza także nowy obszar w Enshrouded: The Blackmire. Obszar ten znajduje się na północ od Revelwoods, a deweloper twierdzi, że jest tam „trochę więcej”. Region ten oferuje nowe zadania, wrogów, przedmioty, a także nowe kwiatowe dywany, które można wykorzystać jako swego rodzaju naturalną trampolinę. Możesz obejrzeć The Blackmire na poniższym zwiastunie.

Nowe funkcje i ulepszenia

Gracze Enshrouded będą mogli także zdobyć pierwszą w grze broń o dwóch ostrzach, zdaniem Keena te sztylety są idealne dla klasy Łowcy, dodając, że ogólnie poprawiły walkę w grze.

Keen Games potwierdziło również, że uwzględniona zostanie najbardziej pożądana funkcja w głosowaniu na funkcję: postęp gracza i świata. Teraz gracze mogą we własnym tempie wykonywać zadania już ukończone przez administratorów innych serwerów.

Pełne notatki dotyczące drugiej aktualizacji Enshrouded można znaleźć na platformie Steam. Aby dowiedzieć się więcej o tym, co jeszcze nadejdzie, możesz zapoznać się z planem działania Enshrouded na rok 2024 tutaj.

Przegląd i perspektywy

Emma Kent, współautorka Eurogamer, przyjrzała się Enshrouded na początku tego roku, nazywając go „ambitnym projektem pod względem zakresu, jeszcze bardziej imponującym dzięki temu, że jest on wciąż w fazie wczesnego dostępu”. Choć wówczas uważała, że ​​należy wprowadzić pewne ulepszenia, być może dzisiejsza aktualizacja rozwiąże te problemy.

Źródło: www.eurogamer.net