Odkryj ekskluzywne szczegóły na temat pełnego składu Mortal Kombat 1 i pierwsze wrażenia z wersji na Switcha

Nowa gra NetherRealm Studios, Mortal Kombat 1, ukaże się za kilka tygodni, ale niestety jest to ostatnia ofiara wycieku.

Pierwsze egzemplarze sprzedane

Według raportu MP1st, niektóre sklepy w niektórych regionach świata sprzedają już fizyczne wersje gry, a jednej osobie udało się zdobyć kopię gry na Switcha, co potwierdza pełną listę wojowników z podstawowej wersji gry.

Akcje Warner Bros.

Warner Bros. wydaje się, że podjął działania przeciwko niektórym z tych pobrań, usuwając posty z mediów społecznościowych i stron internetowych takich jak Reddit, ale obecnie najwyraźniej w Internecie krąży wiele informacji na temat historii gry, a także zdjęcia ekranu wyboru wojownika.

Podzielono się także pierwszymi wrażeniami na temat wydajności wersji na Switcha, po przesłaniu bezpośredniego materiału wideo. Potraktuj więc ten post jako ostrzeżenie, jeśli chcesz uniknąć spoilerów i wolisz poczekać na Wczesny Dostęp lub pełną premierę Mortal Kombat 1 19 września.

Rewelacje od oficjalnych bojowników

W tym tygodniu NetherRealm było zajęte większą liczbą oficjalnych ujawnień zawodników, w tym Megan Fox jako Nitara i Jean-Claude Van Damme jako Johnny Cage. W związku z tym specjalnym wydarzeniem Ed Boon pojawił się także w Hot Ones, a w przyszłym tygodniu twórca zorganizuje finałowy mecz „Kombat Kast”, który odbędzie się 13 września, przed premierą gry.

Jeśli dowiemy się o jakichkolwiek istotnych wydarzeniach, będziemy Państwa informować.

Źródło: www.nintendolife.com