Odkryj ekskluzywne szczegóły dotyczące rozszerzenia Diablo 4: Vessel of Hatred ujawnione na Blizzconie

Blizzcon, coroczne wydarzenie Blizzarda, był doskonałą okazją do zapoznania się z nadchodzącym dodatkiem do Diablo 4: Vessel of Hatred. To rozszerzenie, zaplanowane na koniec 2024 roku, obiecuje wprowadzenie zupełnie nowej klasy do uniwersum Diablo.

Intrygujący region: Nahantu

Pomimo niewielu ujawnionych informacji na temat Vessel of Hatred, wiemy, że akcja będzie miała miejsce w regionie Nahantu. Ten nowy obszar wzbudzi wiele pytań dotyczących losu Mefisto, jednego z Pierwotnych, i jego planów dotyczących Sanktuarium.

Ciekawe szczegóły

Chociaż niestety nie mamy więcej informacji na temat Naczynia Nienawiści, niektórzy eksploratorzy danych odkryli intrygujące wskazówki dotyczące możliwego rozszerzenia o nazwie „Władca Nienawiści”, skupiającego się na Mefisto. Badacze danych wspomnieli o nowych zadaniach, nowym sprzęcie, a także nowych aktywnościach na koniec gry. Ponadto wspomnieli o pojawieniu się nowej klasy „Spiritborn” i systemie najemników pozwalającym graczom walczyć u boku towarzyszy niebędących graczami .

Tajemnica nadal istnieje

Należy jednak pamiętać, że informacje ujawnione przez eksploratorów danych mogą być nieaktualne lub po prostu niedokładne. Możliwe jest zatem, że nie wszystkie wymienione powyżej elementy pojawią się w finalnym rozszerzeniu. Mimo to te wskazówki dają fanom Diablo przedsmak tego, co szykują dla nich Pierwotni Piekieł.

Niezaprzeczalny sukces

Diablo 4 cieszy się coraz większym powodzeniem dzięki sezonowi o tematyce wampirów, zatytułowanemu „Season of Blood”, który podbił serca graczy. Od czasu premiery gra zebrała szerokie uznanie, w tym ocenę 9/10, i została nazwana „oszałamiającą kontynuacją z niemal idealną końcówką i postępem, od którego nie można się odłożyć”. Najnowsza aktualizacja 1.2.1 ułatwiła graczom resetowanie umiejętności. Tymczasem gracze wciąż poszukują słynnego Poziomu Krowy, pilnie strzeżonej tajemnicy gry.

Tyle kuszących elementów w perspektywie Diablo 4 i rozszerzenia Vessel of Hatred. Czekajcie na więcej informacji na temat tej nowej klasy i losów Sanktuarium.

Źródło: www.ign.com