Odkryj ekskluzywne gadżety Super Mario Bros. Wonder, zamawiając w przedsprzedaży w GameStop!

Super Mario Bros. Wonder, kolejna długo oczekiwana gra na Nintendo Switch, ukaże się w przyszłym miesiącu. W miarę zbliżania się daty premiery sprzedawcy detaliczni ujawniają więcej szczegółów na temat nagród oferowanych za zamówienie gry w przedsprzedaży.

Ekskluzywny brelok do kluczy w Kanadzie

W Kanadzie GameStop oferuje każdemu, kto zamówi grę w przedsprzedaży za 79,99 USD, darmowy brelok do kluczy. Jak widać na obrazku poniżej, opiera się on na nowym ulepszeniu gry, które zamienia Mario i jego przyjaciół w słonia.

Zdjęcie: GameStop

Na zdjęciu promocyjnym nie jest jasne, jaki będzie dokładny rozmiar breloczka, ale wiemy, że będzie on wzorowany na przemianie Mario.

Warto zaznaczyć, że oferta ta jest ważna do 19 października i do wyczerpania zapasów.

Zamówienia w przedsprzedaży w Stanach Zjednoczonych

W tej chwili nie wydaje się, aby GameStop oferował podobną ofertę w USA, ale będziemy Cię informować, jeśli zostaną ogłoszone jakiekolwiek aktualizacje.

Najlepiej sprzedająca się gra

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Wonder zajął już pierwsze miejsce pod względem sprzedaży na liście „bestsellerów” Amazona. Sprawdź nasz przewodnik Nintendo Life, aby uzyskać więcej informacji na temat zamawiania Wonder w przedsprzedaży.

Czy zamówisz tę grę w przedsprzedaży? Interesuje Cię breloczek ze słoniem Mario? Komentarz poniżej.

Podobne artykuły

Kiedy nie spłaca pożyczki Tomowi Nookowi, Liam lubi przekazywać najnowsze wiadomości o Nintendo i podziwiać swoją kolekcję gier wideo. Jego ulubioną postacią z Nintendo był pies grający na gitarze, ale obecnie woli spędzać czas z kotem Juddem.

Źródło: www.nintendolife.com