Odkryj ekskluzywne bonusy remastera Dead Rising Deluxe, zamawiając w przedsprzedaży już teraz

Dead Rising Deluxe Remaster: dostępna jest nowa zawartość dodatkowa

Dead Rising Deluxe Remaster oferuje całkowitą modyfikację oryginalnej gry, ale fani, którym nie podoba się nowy wygląd głównego bohatera, Franka Westa, mogą wrócić do oryginału – pod warunkiem, że złożą zamówienie w przedsprzedaży. Ta gra w pełni przeznaczona dla jednego gracza, dostępna od 19 września 2024 r. w cenie 50 lub 60 dolarów za edycję Digital Deluxe, oferuje również bonusy za zamówienie w przedsprzedaży, jak ujawnił wydawca Capcom w poście na X/Twitter. Gracze będą mieli dostęp do skórki Frank West 2006, skórki Chucka Greene’a (z Dead Rising 2) i skórki Willamette Parkview Mall Bee, a także trzech utworów muzycznych.

Ta dodatkowa zawartość nie jest domyślnie zawarta w cyfrowej edycji deluxe, chociaż zawiera wiele pakietów skórek, w tym niektóre z Resident Evil i Mega Man. Capcom nie ogłosił jeszcze cen dodatkowej zawartości popremierowej, ale oryginalna skórka Franka Westa i inne skórki będą prawdopodobnie dostępne za dodatkową opłatą.

Fani reagują na nowości

Chociaż taka praktyka jest dość powszechna w przypadku gier wideo z 2024 r., wielu fanów wyraziło już swoje niezadowolenie z nowego modelu Franka Westa, więc prawdopodobnie poczują się sfrustrowani, gdy dowiedzą się, że mogą złagodzić to narzekanie jedynie kupując grę wcześniej (lub płacąc później) ).

„Frank West z 2024 r. wygląda jak Frank West z 2006 r. w 2024 r.” – skomentował jeden z fanów na Reddicie. „Ta skórka Franka Westa z 2006 roku naprawdę rozwiązuje mój główny problem związany ze zmianami w remasterze, więc ukrywanie jej za premią za zamówienie w przedsprzedaży to trochę szaleństwo” – powiedział użytkownik X/Twittera @Toadsanime. – Ale przynajmniej tu jest. »

Jednak wygląd nie jest jedyną rzeczą, która się zmienia, ponieważ oryginalny aktor głosowy Franka Westa, Terence J. Rotolo, nie powróci po remasterze. „Po prostu nie zostałem powołany do tej misji” – powiedział.

Poprawa jakości życia

Premiera Dead Rising Deluxe Remaster z grafiką 4K i obsługą 60 klatek na sekundę, działającą na silniku RE. Capcom poprawił także jakość życia, „zoptymalizował” interfejs, dodał funkcję automatycznego zapisywania i nie tylko.

W naszej recenzji oryginalnej gry Dead Rising, ocenionej na 8/10, IGN stwierdził: „Chociaż Dead Rising może wydawać się prostą, beztroską grą, kiedy po raz pierwszy ją weźmiesz do ręki, ostatecznie okazuje się głębszym doświadczeniem”. »

Źródło: www.ign.com