Odkryj EA Sports FC 24: przyszłość futbolu! Graj przez 10 godzin w wersji zapoznawczej od 22 września, ciesząc się realistyczną i innowacyjną rozgrywką.

Przygotujcie się, fani piłki nożnej: zanurzcie się w przyszłość gier z EA Sports FC 24, zanim zrobią to ktokolwiek inny, dzięki EA Play. Członkowie EA Play będą mogli cieszyć się 10-godzinnym wczesnym dostępem do gry od 22 września i odkryć kolejny rozdział piłkarskiej rozgrywki, bardziej innowacyjny niż kiedykolwiek.

Rewolucyjny realizm

Dzięki wcześniejszemu dostępowi do EA Sports FC 24 abonenci będą mogli doświadczyć rewolucyjnego realizmu oferowanego przez HyperMotion V (na Xbox Series X|S), zapewniając ruch i animację przypominającą piłkę nożną. Zoptymalizowany silnik Frostbite zapewnia realistyczne szczegóły, na nowo odkrywając sposób, w jaki ponad 19 000 w pełni licencjonowanych graczy porusza się, gra i pojawia się w każdym meczu. Dodatkowo EA Sports FC 24 oferuje ponad 700 drużyn i 30 lig, w tym Ligę Mistrzów UEFA Mężczyzn i Kobiet, CONMEBOL Copa Libertadores, Premier League, Barclays Women’s Super League, EA Sports LaLiga, Bundesligę, D1 Arkema, NWSL i wiele innych inni.

Ekskluzywne nagrody dla członków

Od 22 września abonenci EA Play będą mogli także zdobywać ekskluzywne nagrody, jednocześnie doskonaląc swoje rzuty wolne. Specjalny pakiet powitalny, zawierający tokeny do draftu Ultimate Team, a także stroje EA Play Football Revolution i stroje „Press Start to EA Play” będą dostępne tego samego dnia, w którym rozpocznie się wczesny dostęp.

Jeszcze więcej korzyści dzięki EA Play

Oprócz EA Sports FC 24 odkryj jeszcze więcej ekskluzywnych korzyści dla członków dzięki EA Play:

– Battlefiled 2042: Skórka pojazdu „Zamaskowana groźba” – dostępna do 1 października.

– Apex Legends: Amulet na broń Soczysty – dostępny do 9 października.

– Need for Speed: Lamborghini Countach LPI 800-4 (2021) – Dostępne do 9 października.

– PGA Tour EA Golf: Koszulki polo – dostępne do 20 września.

– NHL 23: Wrześniowa torba WOC – dostępna do 30 września.

– NHL 23: Ulepszenie X-Factor – dostępne do 5 października.

– F1 23: premia 5000 XP – dostępna do 30 września.

– FIFA 23: Zwiększenie PD w sezonie 9 w FUT – dostępne do 30 września.

– FIFA 23: Kurtka Hunter i MONETY do VOLTA – Dostępne do 30 września.

– FIFA 23: Tatuaż prawej dłoni dla profesjonalnych klubów – dostępna do 30 września.

– EA Sports FC 24: Pakiet powitalny – od 22 września do 23 października.

– Madden NFL 24: Pakiet wrześniowy MUT EA Play – dostępny do 30 września.

– UFC 4: Pakiet wojownika z personalizacją mistrza – dostępny do 5 października.

Członkowie Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass na PC otrzymują EA Play za darmo w ramach członkostwa Game Pass. Członkowie mogą cieszyć się licznymi korzyściami, w tym wyzwaniami i nagrodami w grach, ekskluzywną zawartością tylko dla członków, wersjami próbnymi nowych tytułów, takich jak Madden NFL 24, F1 23 i Super Mega Baseball 4, dostępem do kolekcji serii i najlepszych tytułów od EA, a także 10% zniżki na zakupy treści cyfrowych w Electronic Arts.

Odwiedź stronę EA Play, aby uzyskać więcej informacji i śledź EA Play na Facebooku, Instagramie lub Twitterze, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami. Warunki korzystania z usługi można znaleźć na stronie ea.com/ea-play/terms.

Źródło: news.xbox.com