Odkryj Dystopikę, cyberpunkową grę o budowaniu miast z urzekającą atmosferą

Dystopika: futurystyczna gra o budowaniu miasta, której premiera nastąpi wkrótce w 2024 roku.

Prezentacja Dystopiki

Dystopika to znacznie więcej niż zwykła gra konstrukcyjna, to prawdziwy wszechświat sam w sobie. Gdy tylko gra zostanie uruchomiona, miejskie życie nabiera kształtu w ciemności, czemu towarzyszy otaczająca ścieżka dźwiękowa. Futurystyczne miasto Dystopika ożywa jeszcze zanim postawisz swój pierwszy drapacz chmur lub przejdziesz przez jasny smog wiecznego zachodu słońca. To wciągające doświadczenie, które trwa od pierwszej chwili.

Charakterystyka Dystopiki

Pomysłodawcą Dystopiki jest Voids Within we współpracy z Unikat Label. Przejmiesz kontrolę nad własnym futurystycznym miastem, inspirowanym podróżami jego dewelopera po Azji. Sci-fi i cyberpunkowy projekt miast, które możesz stworzyć, przypomina twórczość Liama ​​Wonga, oferując wyjątkowe nocne wrażenia miejskie. Możesz dać upust swojej kreatywności, dodając drapacze chmur, definiując konkretne dzielnice lub używając narzędzia „Light Brush”, aby spersonalizować swoje konstrukcje elementami godnymi Blade Runnera.

Rozgrywka i funkcje

Prostota jest kluczem do Dystopiki. Jedno kliknięcie dodaje wieżowiec do Twojego miasta w budowie, zapewniając intuicyjne i wciągające wrażenia. Możesz także skorzystać z wielu opcji dostosowywania, aby stworzyć wyjątkowe miasto, odzwierciedlające Twoją wizję przyszłości. Pomiędzy sesjami budowania korzystaj z narzędzi fotograficznych, aby uchwycić swoje dzieła pod różnymi kątami i przy różnym oświetleniu.

Wniosek

Dystopika oferuje wciągające i wciągające wrażenia fanom gier budowlanych i science fiction. Odkryj wyjątkowy cyberpunkowy wszechświat, łączący futurystyczną architekturę i elementy nocne, aby stworzyć miasta zarówno mroczne, jak i fascynujące. Zanurz się w tej miejskiej przygodzie i uwolnij swoją kreatywność w świecie, w którym przyszłość nie ma granic.

Dystopika. | Źródło obrazu: Voids Within, wytwórnia Unikat

Źródło: www.eurogamer.net