Odkryj #DRIVE Rally na Switchu w 2025 roku

Odkryj wyłącznie nową #DRIVE Rally, inspirowaną arkadami grę wyścigową w stylu retro, która ukaże się na Switchu w 2025 roku.

Ekscytująca podróż przez świat rajdów

Dzięki ponad 400 km torów rajdowych rozciągających się od bujnych niemieckich lasów po oblodzone szczyty fińskich gór, #DRIVE Rally zapewnia ekscytujące wrażenia z wyścigów. Będziesz prowadzony przez zapalonych pilotów, z których jeden jest uderzająco podobny do Arnolda Schwarzeneggera, aby udzielić Ci niezbędnych instrukcji podczas szalonych wyścigów.

Personalizacja i styl retro

Dzięki mnóstwu opcji dostosowywania samochodu i fajnemu trybowi zdjęć będziesz mógł pochwalić się swoimi dziełami. Wielokątny styl artystyczny nawiązuje do lat 90., bez popadania w nadmierną nostalgię.

Funkcje gry

Podróżuj przez słoneczne krajobrazy, szepczące lasy i pokrytą śniegiem dzicz na pokładzie legendarnych samochodów rajdowych. Twój drugi pilot, zawsze chętny do pomocy i dokuczania, będzie Twoim niezawodnym przewodnikiem. Dostosuj swój pojazd do swoich upodobań, od głowy po koła, aby uzyskać wyjątkowe i spersonalizowane wrażenia z gry.

Źródło: www.nintendolife.com