Odkryj DLC do Alan Wake 2: Night Springs, zanurz się w dziwności

Rewolucja w świecie gier wideo dzięki DLC Alan Wake 2 Night Springs

Remedy przedstawia nam zapowiedź pierwszego DLC do Alana Wake’a 2, zatytułowanego Night Springs. Gracze będą mogli odkryć trzy godzinne odcinki każdy, inspirowane serialem telewizyjnym Night Springs, w tym uniwersum bogatym w metanarrację.

Nowe i zaskakujące doświadczenia

W tym DLC gracze ponownie przeżywają trzy nieudane próby ucieczki Alana z Mrocznego Miejsca przed wydarzeniami z Alan Wake 2. Każdy odcinek oferuje wyjątkowe zanurzenie się w fabułę, z urzekającymi postaciami i fabułą, łączącymi rzeczywistość i fikcję w wyjątkowy, uderzający sposób.

Hołdy i mrugnięcia okiem doceniane przez fanów

Każdy odcinek zawiera elementy różnych gatunków, takie jak kryminał z The Sibling lub science fiction z Time Breaker, zapewniając graczom różnorodne i ekscytujące wrażenia. Te odniesienia do kultowych postaci, takich jak Jesse Faden z Control czy Jack Joyce z Quantum Break zachwycą fanów połączonego uniwersum Remedy.

Całkowite zanurzenie w bogatym i złożonym wszechświecie

Twórcom gry Remedy udało się stworzyć DLC, które jest zarówno odważne, jak i wciągające, eksplorujące nowe tematy i oferujące graczom nowe doświadczenia. Każdy odcinek kryje w sobie niespodzianki i zwroty akcji, oferując fanom sagi wciągającą i ekscytującą przygodę.

Wyczekiwane wydawnictwo i ekscytujące przyszłe projekty

DLC Alan Wake 2 Night Springs będzie dostępne od 8 czerwca dla posiadaczy wersji Deluxe gry na Xbox Series X|S, PS5 lub PC za pośrednictwem Epic Games Store. Drugie DLC, The Lake House, zaplanowano na październik. Ponadto w przygotowaniu jest wydanie fizyczne oraz wydanie kolekcjonerskie Limited Run, które obiecują fanom wspaniałe niespodzianki.

Źródło: www.gamespot.com