Odkryj Disney Pixel RPG, 8-bitową grę RPG z Myszką Miki i Kubusiem Puchatkiem!

Disney Pixel RPG: nowa 8-bitowa gra wideo z Myszką Miki, Kubusiem Puchatkiem, Dżinem z Aladyna, Baymaxem z Big Hero 6 i wieloma innymi ukochanymi postaciami wkrótce ujrzy światło dzienne. Ta gra, stworzona przez GungHo Online Entertainment, będzie dostępna na iOS i Androida w Japonii we wrześniu, a później zostanie udostępniona w innych regionach na całym świecie.

Mieszanka światów i szybkich bitew strategicznych

Disney Pixel RPG będzie zawierał historię skupiającą się na łączeniu światów, strategicznej i szybkiej walce (z prostym sterowaniem na urządzenia mobilne, a nawet funkcją autoodtwarzania), dostosowywaniu własnego awatara, a także wyprawach umożliwiających wysyłanie pikselowanych postaci Disneya na misje do zbieraj materiały i nie tylko.

Japońscy gracze mogą teraz zarejestrować się wstępnie w Disney Pixel RPG przed premierą gry 9 września. Nie odfiltrowano jeszcze żadnych informacji na temat możliwości wstępnej rejestracji gry w innych regionach w najbliższej przyszłości.

Historia w chaosie do odkrycia

Zgodnie z opisem scenariusza zamieszczonym na stronie gry, świat, w którym żyją bohaterowie Disneya, został zaatakowany przez dziwne programy i zaczyna się rozkładać. Te niegdyś izolowane światy gier połączyły się, wprawiając wszystkie postacie w zamieszanie. Wciel się w gracza z tych gier i dołącz do postaci Disneya podczas epickiej wyprawy po wielu światach gry, aby przywrócić porządek.

Walka i personalizacja do odkrycia

Jak wynika z arkusza prezentacji w Apple App Store, gra będzie dostępna w modelu free-to-play, ale będzie zawierała mikrotransakcje. Odkryj podgląd walki, a także personalizację awatara oferowaną przez Disney Pixel RPG.

Disney Pixel RPG ukaże się w Japonii na iOS i Androida 9 września 2024 roku. Nie podano jeszcze żadnych informacji na temat jego dostępności w innych regionach świata. Aby uzyskać więcej wiadomości o Disneyu, dowiedz się, jak Disney Epic Mickey: Rebrushed pojawi się również we wrześniu. Następnie sprawdź listę nadchodzących remake’ów gier wideo publikowaną przez Game Informer.

Czy jesteś podekscytowany grą Disney Pixel RPG? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com