Odkryj Diablo IV: Vessel of Hatred, nowe, epickie dzieło Blizzarda!

Blizzard Entertainment właśnie ujawniło, że pierwszy dodatek do Diablo IV nosi nazwę „Ship of Hate” i ukaże się pod koniec przyszłego roku. Ogłoszenie to zostało ogłoszone podczas BlizzConu 2023, podczas którego dowiedzieliśmy się także o pojawieniu się trzech nowych rozszerzeń do World of Warcraft oraz trzech nowych bohaterów do Overwatch 2.

Mroczna kampania i nowe możliwości

Podczas BlizzConu 2023 firma Blizzard podała szczegółowe informacje na temat światła „Statek nienawiści”, zastrzegając, że przekaże więcej informacji latem przyszłego roku. Pod względem zawartości to rozszerzenie zawiera kampanię kontynuującą mroczną historię rozpoczętą w Diablo IV. „Ship of Hate przenosi graczy z powrotem, aby odkryć losy pierwszego złego Mephisto i jego demonicznych planów wobec Sanktuarium” – czytamy w komunikacie prasowym. „Wyrusz do bujnej dżungli znanej miejscowym jako Nahantu. »

Eksploruj nowy region i odkryj nową klasę

Blizzard twierdzi, że „Ship of Hate” pozwoli graczom podróżować przez nigdy wcześniej nie widziany egzotyczny region, pokonać nowych wrogów i, co być może najbardziej ekscytujące, odkrywać nowe sposoby zabijania demonów i łupienia skrzyń z zupełnie nową klasą we wszechświecie Diablo . »

To pierwsze rozszerzenie do gry Diablo IV ukaże się pod koniec 2024 roku.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun dodatku Diablo IV: Ship of Hate:

[insérer vidéo Youtube ici]

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o grze, zapoznaj się z recenzją Diablo IV przeprowadzoną przez Game Informer, a następnie przeczytaj tę historię o tym, dlaczego Diablo IV (i Call of Duty: Modern Warfare III) nie będą dostępne w tym roku w ramach Xbox Game Pass, pomimo fakt, że Xbox jest teraz właścicielem Activision Blizzard. Następnie dowiedz się, co dzieje się w Sezonie Krwi w Diablo IV.

Jaką nową klasę macie nadzieję zobaczyć w Diablo IV wraz z pojawieniem się „Statku Nienawiści”? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com