Odkryj Dave the Diver, grę o zarządzaniu podwodną restauracją sushi, która pojawi się na Switchu 26 października z ekskluzywnymi bonusami!

Przygotuj się na ekscytującą podwodną przygodę z Dave’em the Diver na Nintendo Switch! Ta gra o zarządzaniu restauracją sushi była jedną z niespodzianek tego pracowitego roku pod względem gier wideo i nadal przyciąga graczy. Dave the Diver jest dostępny na PC od początku roku, ale deweloper Mintroket ogłosił niedawno, że gra ukaże się także na Switchu w przyszłym miesiącu.

Ekskluzywna wersja na Switcha z bonusami za zamówienie w przedsprzedaży

Dave the Diver ukaże się na Switchu 26 października, a gra będzie zawierać ekskluzywne bonusy dla tych, którzy zamówią grę w przedsprzedaży.

Możesz teraz zamówić grę w przedsprzedaży w sklepie Nintendo eShop za 19,99 USD, a nawet wypróbować wersję demonstracyjną dostępną na Switchu. Zamawiając grę w przedsprzedaży przed jej premierą, otrzymasz bonusową skórkę do łodzi Dave’a oraz ekskluzywną dekorację w postaci lampy do restauracji sushi. Mintroket opisuje powłokę łodzi jako nostalgiczną i inspirowaną stylem wizualnym 8-bitowych gier retro, podczas gdy lampa przedstawia Dave’a „w uroczym stylu retro”.

„Jesteśmy podekscytowani widząc i słysząc pozytywne przyjęcie naszej pierwszej gry” – powiedział w komunikacie prasowym Jaeho Hwang, dyrektor gry Dave the Diver. „Udostępnienie tej gry społeczności Switcha było dla nas ważnym celem, ponieważ wierzymy, że ta konsola to dom, w którym gracze będą naprawdę cieszyć się wszystkim, co ma do zaoferowania Dave the Diver. »

Tajemnicze nurkowanie w głębiny oceanu

Dla niewtajemniczonych Dave the Diver rzuca wyzwanie graczom, aby za dnia nurkowali pod wodą i zbierali składniki, które nocą służyły głodnym klientom w nadmorskiej restauracji sushi. Istnieje jednak tajemnica, która odkrywa się w „najgłębszych głębinach Blue Hole, miejscu, w którym [Dave] popłyniemy w tę niesamowitą podróż.”

Dave the Diver jest już dostępny na PC, a 26 października ukaże się na Switchu.

Czekając na premierę na Switchu, zapoznaj się z recenzją Dave the Diver autorstwa Game Informer.

Czy w przyszłym miesiącu odbierzesz Dave the Diver na Switchu? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com