Odkryj darmowe gry wideo tego lata na Xbox

Wybór bezpłatnych gier, których nie możesz przegapić tego lata na Xbox

Zanurz się w dwa pełne tygodnie świętowania gier tego lata na Xbox, dzięki ekscytującym premierom gier, takim jak The First Descendant.

XDNiewierny

Strzelanka na arenie z perspektywy pierwszej osoby, w której zmierzysz się z przyjaciółmi w szybkich bitwach. Dzięki funkcji cross-play dostępnej w chwili premiery będziesz mógł grać ze znajomymi na różnych platformach.

Trzy nowe mapy pojawią się w XDefiant w sezonie 1. Nowa mapa Clubhouse jest już dostępna z własną dedykowaną listą odtwarzania, dzięki czemu możesz szybko się z nią zapoznać. Zainspirowany mapą R6 o tej samej nazwie, Clubhouse oferuje znajomy układ wnętrz z rozległymi obszarami zewnętrznymi, które będą nowym terytorium nawet dla najbardziej doświadczonych graczy R6. W dalszej części sezonu zostaną udostępnione także dwie inne nowe mapy – Daytona i Rockefeller.

Call of Duty: Warzone

Bezpłatne dla każdego. Zanurz się, wyposaż się w zbroję, zbieraj nagrody i wywalcz sobie drogę na szczyt.

Sezon 4 będzie dostępny do 24 lipca. W Popov Power zostaje znaleziona tajemnicza bomba DNA, pozostawiając graczom możliwość odkrycia prawdy o jej przeznaczeniu. Udaj się do AO, aby odkryć centrum tajemnicy i zdobyć próbki DNA od pokonanych wrogów. Pokaż, kim jesteś, zmieniając swój styl gry dzięki nowym funkcjom, które pokażą Call of Duty w całej okazałości – podczas wskakiwania na wiele map Call of Duty: Warzone, przenosząc się z Urzikstanu na Wyspę Odrodzenia, Fortune’s Keep i nie tylko.

MultiVersus

Postacie z Looney Tunes, DC Universe i nie tylko zderzają się w epickich, emocjonujących bitwach! Niezależnie od tego, czy szukasz intensywności 1 na 1, szaleństwa chaosu dla 4 graczy, czy też sojuszu do strategicznych bitew 2 na 2, MultiVersus ma to, czego potrzebujesz.

Przeznaczenie 2

Zanurz się w świecie Destiny 2, aby odkryć tajemnice Układu Słonecznego i przeżyć niesamowite walki w strzelankach pierwszoosobowych. Wykonuj potężne umiejętności żywiołów i zbieraj unikalny sprzęt, aby dostosować wygląd i styl gry swojego Strażnika.

Ciesz się kinową historią Destiny 2, wymagającymi misjami kooperacyjnymi i różnorodnymi trybami PvP w pojedynkę lub ze znajomymi. Pobierz ją za darmo już dziś i zapisz swoją legendę w gwiazdach.

A teraz dostępne: Ostateczny kształt. W najnowszym rozszerzeniu Destiny 2 wyrusz w niebezpieczną podróż do serca Podróżnika, zjednocz Straż Przednią i zakończ Wojnę Światła i Ciemności.

Korzystaj z bezpłatnych korzyści wynikających z subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate

Korzyści* obejmują dodatkowe łupy, skórki i inne elementy poprawiające wrażenia z gry.

Członkowie mogą ubiegać się o ekskluzywne korzyści w różnych grach!

The First Descendant – nowa wersja gry!

The First Descendant to darmowa, kooperacyjna gra akcji RPG z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, z wysokiej jakości grafiką, napędzaną silnikiem Unreal Engine 5.

Wskocz teraz i odbierz ekskluzywny pakiet Launch Edition: ulepsz swoją broń piękną skórką na broń i spersonalizuj swoich Potomków żywymi malunkami i stylowymi akcesoriami na plecach!

Warframe

Wzbogać swój arsenał o cenne udogodnienia, takie jak reaktor Orokin i katalizator Orokin, 3-dniowe wzmocnienia biegłości i kredytów i nie tylko. Dodatkowo popraw swój wygląd dzięki niesamowitej skórce Excalibur Immortal!

Potykajcie się chłopaki

Przygotuj ruchy taneczne robota! Odbierz Pakiet Cyborga i otrzymaj legendarną skórkę Cyborga, animację Zwycięstwa Robota, 250 Klejnotów i 50 Tokenów Potknięć!

Gotowy na niekończącą się zabawę? Free Binge na Xbox to Twoja szansa na poznanie specjalnej kolekcji gier dostosowanych do konsoli Xbox. Chwyć kontroler, naciśnij przycisk odtwarzania i zanurz się w przygodach na konsoli Xbox.

*Oferta bonusów różni się w zależności od regionu i gry Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz Galerię bonusów na konsoli Xbox lub w aplikacji Xbox.

Źródło: news.xbox.com