Odkryj Cypher 007, nową grę o Jamesie Bondzie, która wkrótce pojawi się w Apple Arcade.

Przygotuj się na ekscytującą akcję w nowej grze Cypher 007, w której występuje sam słynny James Bond! Ta gra akcji z widokiem z góry przeniesie Cię do urzekającego świata „The Mind Trap”. Dostępna wyłącznie w Apple Arcade, od 29 września będzie można w nią grać na urządzeniach z systemem iOS.

Gra bez mikrotransakcji

Podobnie jak wszystkie gry Apple Arcade, Cypher 007 wymaga subskrypcji, ale po zarejestrowaniu gra jest technicznie bezpłatna i nie zawiera mikrotransakcji. Będziesz mógł odblokowywać nowe gadżety i broń, gromadzić zasoby, kolekcjonować stroje i modele postaci z całej serii i wiele więcej.

Pokrzyżuj złe plany Blofelda

Fabuła gry rozgrywa się po tym, jak mistrz kryminalny Blofeld, przywódca Spectre, obmyśla nowy plan sabotowania swojego nemezis, Jamesa Bonda. Tym razem używa technik prania mózgu zwanych „Pułapką Umysłu”, aby uwięzić Bonda w więzieniu psychiatrycznym i zmienić go w ostatecznego podwójnego agenta. Graj jako Agent 007 w szczególnie trudnych misjach – ucieknij z Pułapki Umysłu, pokonaj Blofelda i połóż kres programowi Cypher.

W tej grze o agencie 007 natkniesz się na innych agentów MI6, takich jak Q, M i Moneypenny, pokonując poziomy o rosnącym stopniu trudności w miarę postępów. Będziesz także mógł rywalizować z innymi graczami.

Obejrzyj już teraz zwiastun Cypher 007:

Nie przegap premiery Cypher 007 w Apple Arcade już 29 września! Przygotuj się na ekscytującą przygodę z Jamesem Bondem i pokrzyżuj złe plany Blofelda.

Źródło: www.gameinformer.com