Odkryj ConVRgence, nową postapokaliptyczną grę VR od Monkey-With-a-Bomb

W tym tygodniu prezentujemy Wam w naszym felietonie VR Corner grę ConVRgence, tytuł opracowany przez solowe studio Monkey-With-a-Bomb. Ta gra rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie podobnym do Metro, ale z unikalnymi elementami, które ją wyróżniają.

Nowy początek dla Monkey-With-a-Bomb

ConVRgence oferuje innowacyjne wrażenia z gry, łącząc elementy strzelanki dla jednego gracza i mechanikę gry proceduralnej. Realistyczny aspekt rozgrywki kładzie nacisk na autentyczne użycie broni palnej.

W tym filmie będziecie mogli zobaczyć nasz test z pierwszej godziny gry, prezentujący różne aspekty ConVRgence. Warto jednak zauważyć, że początkowe ustawienie może wydawać się nieco powtarzalne, ale na szczęście w grze pojawia się również ujmujący psi towarzysz, zapewniający wyjątkową interakcję gracza.

Zabawne wrażenia z gry

Podczas tej godziny gry będziecie mogli przekonać się o jakości rozgrywki i różnorodności mechanik oferowanych przez ConVRgence. Pomimo kilku drobnych wad, gra zapewnia rozrywkę miłośnikom gier VR.

Nie przegap naszego filmu w tym tygodniu w VR Corner, aby zobaczyć ConVRgence w akcji i zdecydować, czy warto bliżej poznać tę grę.

Źródło: www.eurogamer.net