Odkryj „Chomik na szynach”: epicką przygodę, która ma na celu ocalenie wioski!

Zanurz się w czarującym świecie Hamster on Rails, grze, która podbije Twoje serce i pobudzi umysł. Chociaż większość gier oferuje głębokie historie i intensywne momenty, nic nie przebije kilku godzin spędzonych na wygodnej grze. Czasami ważne jest, aby zrobić sobie przerwę od intensywnych gier typu roguelite lub wyzwań pełnych potworów, które trzymają cię w napięciu. I tu z pomocą przychodzi Hamster on Rails – idealny wybór, który pomoże Ci w tym zadaniu.

Buduj linie kolejowe i uratuj wioskę chomików

Wejdź do uroczego królestwa najsłodszych i najbardziej charyzmatycznych chomików, gdzie będziesz budować linie kolejowe i wyruszać na misje, aby znaleźć cenne minerały i ocalić ukochaną wioskę chomików. Chociaż historia może wydawać się prosta i jednoznaczna, na tym kończy się łatwa część. Poznaj cztery urzekające światy, od bujnych lasów po palące pustynie, a nawet podróż z powrotem do czasów średniowiecza. Twórcy dali nam 64 poziomy, które podczas pracy nad ich rozwiązaniem wypchną nas do granic możliwości. Bądź gotów.

Urocza i wciągająca łamigłówka

Jako fan dobrej, wygodnej gry praktycznie nie da się obejrzeć Hamster on Rails bez zakochania się w niej. Otula Cię kojąca muzyka, a szczegółowo dopracowane sceny zanurzają Cię w świecie gry.Gra posiada platformową estetykę 3D przypominającą gry przygodowe, gdzie historia rozgrywa się w jednym bloku scen. Będziesz musiał użyć różnych monet – czasami 20 monet i powiesz „OK, kontynuuj”, innym razem 100 monet – aby zbudować skomplikowane linie kolejowe i pokonać intrygujące przeszkody blokujące twoją ścieżkę. Manipuluj strategicznymi dźwigniami, aby kierować szynami i naciskaj przyciski, aby odkrywać sekrety i rozbrajać pułapki. Rozwiązywanie zagadek jest kluczem do sukcesu w tej emocjonalnej podróży.

Wyjątkowa charyzma

Przede wszystkim należy pamiętać, że w tej podróży nie będziesz sam. Będziesz pomagać Budowniczemu Chomików i po drodze pomagać innym chomikom. Jako dodatkowy bonus odkryj ukryte skarby, aby spersonalizować swojego bohatera za pomocą uroczych strojów, na przykład chomika truskawkowego, w paski, a nawet przypominającego małą krowę.

Staw czoła wyzwaniom

Hamster on Rails oferuje kilka sposobów interakcji ze światem i wykonywania wyzwań. Eksploruj tryb budowy i spróbuj stworzyć tory kolejowe, używając jak najmniejszej liczby części, mając jednocześnie na uwadze główny cel. Zanurz się w trybie interakcji, aby uzyskać wyjątkowe i dogłębne wrażenia. Użyj trybu X-ray, aby uporać się z trudnymi łamigłówkami i przyspieszyć w trybie Turbo, aby uzyskać szaloną akcję.

Hamdventure dla każdego

Dzięki swojej nieodpartej estetyce pełnej szczęśliwych chomików i przyjaznej ścieżce dźwiękowej, Hamster on Rails to tytuł, który przemawia do graczy w każdym wieku. Ta gra zapewnia idealną równowagę pomiędzy komfortem a wyzwaniem, zapewniając każdemu graczowi radość związaną z budowaniem linii kolejowych, zdobywaniem skarbów i pokonywaniem pojawiających się wyzwań.

Robić dobre uczynki

Historia stojąca za grą i niesamowici ludzie, których spotkaliśmy po drodze, skłoniły nas do zastanowienia się, w jaki sposób możemy szerzyć ciepłe, przytulne uczucia, których szukaliśmy. Pomyśleliśmy, dlaczego nie wywrzeć pozytywnego wpływu także poza ekranem? Dlatego nawiązaliśmy współpracę z GRAAC, najlepszym szpitalem onkologicznym dla dzieci w Ameryce Łacińskiej. Postanowiliśmy przekazać część dochodu ze sprzedaży netto na ten szczytny cel. Chodzi o to, aby nasza gra w znaczący sposób wpływała na życie ludzi. I oto narodziła się fantastyczna współpraca, która wniosła jeszcze więcej życia i celu do naszej gry.

Nie przegap tej niezwykłej przygody. Wypróbuj Hamster on Rails na Xbox, Xbox Series X|S i PC i odkryj magię, która na Ciebie czeka.

Źródło: news.xbox.com