Odkryj Chicago w wirtualnej rzeczywistości dzięki temu niesamowitemu modowi!

Szukasz nowych wrażeń jako wirtualny turysta? Zapoznaj się z naszym artykułem na temat wrażeń z wirtualnej rzeczywistości oferowanych przez mod REAL VR do Watch Dogs, którego autorem jest Luke Ross.

Odkrywanie Chicago w VR

W tym odcinku VR Corner testowaliśmy mod REAL VR autorstwa Luke’a Rossa dla Watch Dogs, oferujący możliwość eksploracji Chicago w wirtualnej rzeczywistości. Dzięki imponującemu poziomowi szczegółowości mapy Chicago stworzonej przez Ubisoft, gracze mogą przemierzać różnorodne i realistyczne środowiska oraz obserwować wiele interesujących drobnych szczegółów.

Wrażenia z gier VR

Dzięki modowi REAL VR Luke’a Rossa gracze mogą z łatwością nadać nowy wymiar swoim rozgrywkom w wirtualnej rzeczywistości. Pomimo pewnych drobnych niedociągnięć w interfejsie, immersja jest całkowita i zapewnia prawdziwe poczucie obecności w świecie gry. Przejażdżka ulicami Chicago, a następnie zwiedzanie okolicy z bliska, to szczególnie przyjemne zajęcia.

Inicjatywa Luke’a Rossa pozwala na nowo odkryć wirtualne światy stworzone przez twórców gier wideo, oferując posiadaczom gogli VR możliwość pełnego korzystania z nich w nowych warunkach. Nie przegap powyższego filmu, aby odkryć to wyjątkowe doświadczenie!

Źródło: www.eurogamer.net