Odkryj Cattle Country, grę symulacyjną łączącą Stardew Valley i Dziki Zachód

Playtonic Friends i Castle Pixel zaprezentowały Cattle Country, grę symulacyjną, która łączy uniwersum Stardew Valley z Dzikim Zachodem. Przekonajmy się wspólnie, co czeka nas w tej grze, dzięki zwiastunowi.

Odkrycie krainy bydła

Zwiastun Cattle Country daje nam wgląd w aktywności w grze, takie jak rolnictwo, poszukiwanie skarbów, górnictwo, rolnictwo i oczywiście romanse. Premiera planowana jest na PC w najbliższej przyszłości, nie podano jeszcze konkretnej daty premiery. Na liście Steam po prostu wskazano, że data premiery „już wkrótce”.

Znany narrator

Narratorem zwiastuna Cattle Country jest Roger Clark, aktor podkładający głos Arthurowi Morganowi w Red Dead Redemption 2. Gra zapewnia połączenie uroku codziennych gier z ekscytującą przygodą na Dzikim Zachodzie, z zadaniami łączącymi romans, spędy bydła, bandyci i napady.

Obejrzyjcie kilka zrzutów ekranu z Cattle Country powyżej.

Czekając na premierę Cattle Country…

Podczas gdy czekamy na więcej informacji na temat Cattle Country, możesz przeczytać recenzję Stardew Valley napisaną przez Game Informer, a także szczegóły na temat nadchodzącej gry symulacyjnej od dewelopera Stardew Valley ConcernedApe, zatytułowanej Haunted Chocolatier.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze przemyślenia na temat ujawnienia Cattle Country. Nie wahaj się i powiedz nam, czy jesteś zainteresowany tą grą, w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com