Odkryj broń i wyjątkową rozgrywkę w Avatar: Frontiers of Pandora

Avatar: Frontiers of Pandora – poznaj broń i światy Pandory

Księżyc Pandory to scena dwóch bardzo odrębnych światów: Na’vi, harmonijnych i kochających naturę istot, oraz ludzi z NRD, przemysłowych i destrukcyjnych. W Avatar: Frontiers of Pandora wcielasz się w rodzimego Na’vi, ale to nie znaczy, że będziesz ograniczony do używania wyłącznie tradycyjnych narzędzi i broni. Odkryjmy razem różne rodzaje broni i podejścia do rozgrywki oferowane przez sprzęt ludzi i Pandory.

Broń Awatara: Granice Pandory

Ludzkie technologie są głośne, destrukcyjne i w pewnym sensie trochę brudne, mówi dyrektor gry Ditte Deenfeldt, podczas gdy narzędzia Na’vi są na ogół potężniejsze, cichsze i bardziej precyzyjne. Na’vi większość swojego ekwipunku czerpią bezpośrednio z natury, a ich arsenał opiera się przede wszystkim na sztuce łucznictwa.

Różne typy łuków mają specyficzne zastosowania: krótki łuk do szybkich ataków, ciężki łuk do strzałów snajperskich o dużej mocy i długi łuk do wszechstronnych strzałów. Jako prawdziwi cisi zabójcy. Broń Na’vi została zaprojektowana tak, aby była precyzyjna i zapewniała niewidzialne podejście, utrzymując dyskrecję podczas wszystkich operacji. Co więcej, możesz nawet wykonywać wybuchowe strzały, przyczepiając granaty do strzały.

Ale w jaki sposób drewniana strzała może zniszczyć mechaniczną zbroję? Po prostu: celując prawidłowo. Wszyscy wrogowie mają słabe punkty. Czasami jest to niechroniony pilot, którego można wyeliminować jednym strzałem, jeśli jesteś precyzyjny, ale innym razem jest to wiatr wydechowy z tyłu.

Dodatkowo można wytworzyć specjalną amunicję do Staffslinga, broni przypominającej kij do lacrosse, używanej do rzucania pułapek i materiałów wybuchowych. Jednak takie połączenie technologii można zastosować tylko w określonych sytuacjach.

Dowiedz się, kiedy i jak używać różnych broni

Jeśli chodzi o polowanie, gra zachęca graczy do miłosiernego podejścia. W związku z tym nie będzie możliwe użycie ludzkiej broni ani sprzętu do polowania na dziką przyrodę Pandory. Ponieważ ta dzika przyroda jest bardzo wrażliwa na ludzką technologię, do zabijania zwierząt, które chcesz ugotować i wykorzystać do wytwarzania, będziesz musiał użyć broni ze strzałami. W czasach wymagających szybkości i agresji doświadczenie zdobyte na wczesnym etapie życia w NRD zostanie wykorzystane do użycia wszelkiej ludzkiej broni, od karabinów szturmowych po wyrzutnie rakiet.

Kontrast pomiędzy ludźmi i Na’vi nie ogranicza się do broni. Eksplorując świat, odkryjesz bardzo różne środowiska w zależności od tego, czy zamieszkują je ludzie, czy Na’vi. Te odmienne środowiska zapewniają bardzo różne możliwości rozgrywki, dodatkowo wzbogacając wrażenia z gry.

Wniosek

Avatar: Frontiers of Pandora będzie grą, którą można docenić zarówno pod względem wyboru broni, jak i różnorodności środowisk. Gracze będą mogli w zależności od sytuacji przełączać się z cichego na hałaśliwy i będą mieli do dyspozycji wiele opcji, aby jak najlepiej dostosować się do świata, w którym będą działać. Misją naszego bohatera będzie ponowne połączenie się ze swoim dziedzictwem Na’vi, dając graczom możliwość pełnego spełnienia marzenia Na’vi, korzystając z różnorodnych opcji technologicznych i uzbrojenia. Avatar: Frontiers of Pandora zadebiutuje 7 grudnia.

Źródło: www.ign.com