Odkryj Brighter Shores, nową, fantastyczną i relaksującą grę MMORPG od Fen Research!

Zapowiedź gry wideo Brighter Shores: nowa darmowa gra MMORPG fantasy na PC i Mac

Zanurzenie się w relaksującym świecie fantasy

Studio Fen Research, założone przez Andrew Gowera, twórcę RuneScape, przedstawia Brighter Shores, nową, darmową grę MMORPG fantasy, która zapewnia relaksującą ucieczkę od codzienności. Po dziesięciu latach prac gracze zostaną przeniesieni do spokojnego nadmorskiego miasteczka Hopeport, gdzie rozpoczną pracę jako strażnicy miejscy, a następnie wyruszą w podróż mającą na celu odkrycie większego zagrożenia w fantastycznym świecie Adothria.

Oryginalne klasy i innowacyjna rozgrywka

Gracze będą mieli do wyboru trzy klasy: Cryoknight, Hammermage lub Guardian, zapewniające inne doświadczenia niż tradycyjne klasy, takie jak mag, łotrzyk i wojownik. Fen Research obiecuje niespodzianki i nowości w gatunku MMORPG, z bardziej wciągającą i mniej powtarzalną rozgrywką.

Zawiera zawartość premium i regularne aktualizacje

W Brighter Shores można grać za darmo, ale rezygnuje się z mikrotransakcji na rzecz kompleksowej subskrypcji premium oferującej dodatkowe zadania i przygody. Oprócz setek godzin darmowej zawartości, po premierze gry planowane są regularne aktualizacje.

Data premiery planowana na trzeci kwartał 2024 roku

Data premiery Brighter Shores jest wciąż niejasna i ustalono ją na trzeci kwartał 2024 roku, ale gra będzie dostępna na PC i Mac za pośrednictwem Steam. Gracze już wkrótce będą mogli odkrywać ten fantastyczny świat stworzony z pasją przez zespół programistów.

Źródło: www.eurogamer.net