Odkryj bohaterską grę FPS 5 na 5 FragPunk z unikalnym systemem Frag Map!

Nowa bohaterska gra FPS 5 na 5, FragPunk, utrzyma Cię w napięciu dzięki unikalnej mechanice rozgrywki opartej na kartach Fragment! Dzięki 10 bohaterom o unikalnych zdolnościach i 15 rodzajom broni do wyboru będziesz mieć mnóstwo możliwości znalezienia rozrywki! FragPunk ukaże się w 2025 roku na Xbox i PC. Dodaj go do swojej listy życzeń i zapisz się teraz, aby uzyskać więcej aktualizacji!

Przegląd FragPunk

Jesteśmy podekscytowani możliwością zaprezentowania FragPunk podczas letniej prezentacji Xbox 2024. FragPunk to strzelanka, która chce wywalczyć sobie miejsce w konkurencyjnym gatunku FPS dzięki unikalnemu połączeniu szybkiej walki i dynamicznych zmian zasad. W FragPunk każda runda niesie ze sobą nowe wyzwanie dzięki unikalnemu systemowi kart Fragmentów.

Spojrzenie na potężny system map fragmentów

Zwiastun daje wgląd w intensywną walkę i kontrataki możliwe dzięki kartom Fragmentów. Polecane karty obejmują „Reakcję łańcuchową”, która wyzwala łańcuchowe błyskawice podczas wystrzeliwania kul. Tymczasem „World Flip” wywraca świat do góry nogami, demonstrując dynamiczną i ekscytującą rozgrywkę w grze. Mapy te dodają element zaskoczenia i strategii do każdego meczu, zachęcając graczy do dostosowywania i rozwijania swojej taktyki. Zwiastun zapowiadający ukazuje różnorodność i nieprzewidywalność, jakie można wnieść na pole bitwy, sugerując jeszcze więcej nadchodzących map i obiecując dalsze ulepszenie wrażeń gracza.

Dynamiczny FPS tylko 5 na 5

Dzięki unikalnemu połączeniu funkcji FragPunk ma wiele do zaoferowania graczom wraz z rewolucyjnym systemem kart fragmentów. Oto szersze spojrzenie na niektóre główne szczegóły FragPunk:

Karty Fragmentów są sercem gry, ale wykraczają poza ich unikalny efekt! Rzeczywiście, synergia i interakcje między kartami, bohaterami, bronią i mapami dodają ekscytującej warstwy do sposobu rozgrywania meczów.

Ekscytująca gra FragPunk

Mecz FragPunk trwa 7 rund, każda runda trwa 2,5 minuty, więc nie ma czasu do stracenia, wyostrz swój refleks i odnieś zwycięstwo!

Wciągające środowisko FragPunk

Każda z 4 oryginalnych map przedstawia różne środowiska z dużą ilością szczegółów, co daje niepowtarzalny widok podczas lotu kul.

Uzbrój się w arsenał broni, od karabinów szturmowych po karabiny snajperskie, każdy z własnymi unikalnymi atrybutami i umiejętnościami. Niezależnie od tego, czy wolisz wyprowadzać szybkie ataki, czy eliminować wrogów z daleka, FragPunk ma coś dla każdego stylu gry.

„Chcieliśmy stworzyć grę, która przełamie schematy i zaoferuje graczom coś naprawdę wyjątkowego” – mówi producent FragPunk Xin. „Dzięki FragPunk każdy mecz oferuje nowe wyzwanie dzięki naszej innowacyjnej mechanice rozgrywki opartej na kartach. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym weteranem gier FPS, czy nowicjuszem w tym gatunku, każdy znajdzie tu coś dla siebie. »

FragPunk pojawi się na Xbox w 2025 roku. Obserwuj @PlayFragPunk na X (dawniej Twitter), aby być na bieżąco z rozwojem gry.

Źródło: news.xbox.com