Odkryj Bare Butt Boxing, niecodzienną bijatykę bez spodni na Switchu już 1 sierpnia

Unboxing w stylu obcych na Switchu

Fani niecodziennych bijatyk z pewnością pamiętają zaskakującą grę Bare Butt Boxing, zaprezentowaną podczas prezentacji MIX w 2022 roku. Po okresie wczesnego dostępu twórca Tuatara Games ogłasza, że ​​ta bijatyka bez spodni zadebiutuje na Switchu 1 sierpnia.

Zabawne walki na gołe tyłki

Nazwa taka jak Bare Butt Boxing mówi wszystko. Bohaterowie tej gry o boksie z dumą pokazują swoje pośladki. Obcy przybywają na Ziemię i mają obsesję na punkcie wspaniałego świata boksu. Oczywiście, że chcą spróbować, ale zapominają o kilku istotnych szczegółach. Podobnie jak konieczność noszenia spodni.

Szalone walki i ulepszenia

Jeśli wydaje się to absurdalne, to dlatego, że takie jest. Ale zdaje się też obiecywać dobre czasy. Wojownicy o niestabilnej budowie ciała, niebezpieczne portale, do których możesz wysłać przeciwników, i oczywiście ulepszenia, które urozmaicą gry.

Funkcje online i lokalne

Dzięki trybom wieloosobowym online i lokalnym Bare Butt Boxing może być idealną grą do zorganizowania wieczoru gier ze znajomymi na Switchu, prawda?

Obcy szukający wrażeń

Kolorowi i psotni kosmici przybywają na Ziemię, aby organizować nieuregulowane mecze bokserskie. Wrzucaj przeciwników lub gigantyczną piłkę plażową do portali, aby zdobywać punkty w zależności od trybu gry. Rywalizuj lokalnie z maksymalnie 3 znajomymi, dołącz do gier online z maksymalnie 6 graczami lub walcz z botami w pojedynkę.

Szalone dostosowania

Zwycięstwo nie polega tylko na ciosach: zbieraj skrzynki z przedmiotami, aby korzystać ze specjalnych mocy, takich jak Próżnia Mocy i Super Szał, aby zmienić losy bitwy. Unikaj zagrożeń terenowych, aby uniknąć upadku, takich jak silny wiatr na szczycie góry lub znikające platformy w neonowym klubie nocnym.

Więc może Bare Butt Boxing nie będzie konkurować ze Smash Bros. w najbliższym czasie o tytuł najlepszej bijatyki na konsolę, ale koncepcja walki tyłem jest z pewnością oryginalna. Chyba że jesteś fanem Wario! A Ty, masz zamiar dać mu szansę?

Źródło: www.nintendolife.com