Odkryj Bahnsen Knights, nową, ekscytującą grę od LCB Game Studio!

Odkryj Bahnsen Knights, nową grę Pixel Pulp od LCB Game Studio dostępną na Xbox. Zanurz się w wyjątkowej interaktywnej fikcji, łączącej miazgę XX wieku z estetyką gier z lat 80. Wciągająca fuzja dramatu tajnej policji, wierzeń o zjawiskach nadprzyrodzonych i pogoni za tornado.

Historia Rycerzy Bahnsen
W Bahnsen Knights wciel się w Bouldera, tajnego agenta odpowiedzialnego za śledztwo w sprawie zniknięcia członka Agencji. Infiltrując Rycerzy Bahnsen, kult prowadzony przez Toniego, byłego sprzedawcę używanych samochodów, odkryjesz fascynujące wierzenia o zjawiskach nadprzyrodzonych. Dzięki swemu kultowi Toni przeprowadza „egzorcyzmy drogowe” w celu zwalczania tornad F5. Ekscytująca historia dochodzenia i uwielbienia do odkrycia.

Sztuka Rycerzy Bahnsen
Odkryj unikalną paletę kolorów konsoli ZX Spectrum, wykorzystaną do stworzenia urzekającej atmosfery wizualnej. Łącząc czerwień i magentę, tworząc żywy neon z lat 80., grafika idealnie pasuje do wciągającej historii Bahnsen Knights.

Interakcja w Rycerzach Bahnsen
Poznaj system wprowadzania oparty na wyborach, minigry i pasjansa zaprojektowane specjalnie dla Rycerzy Bahnsen. Eksperymentuj z elementami projektu gry, takimi jak czas, pamięć mięśniowa i refleks, aby uzyskać wciągające wrażenia.

Czas w Bahnsen Knights
Czas jest kluczowym elementem rozgrywki, wzmacniającym ekscytujący charakter historii. Szybkie wydarzenia, liczniki czasu i inne zasoby do projektowania gier mają na celu przełamanie zwykłej pasywności interaktywnej fikcji, w której czas zwykle działa na korzyść gracza.

Co mogło być i co mogło być
Pixel Pulps są przesiąknięte narracją pulpy, estetyką pikseli przywodzącą na myśl lata 80. i systemem sterowania, który pozwala na eksperymentowanie tak, jakby branża gier wideo nie utrwaliła już pewnych praktyk projektowych. Odkryj ten urzekający wszechświat i przeżyj przygodę Rycerzy Bahnsen!

Bahnsen Knights to samodzielna gra i trzecia część serii Pixel Pulps. Autorzy i artyści stojący za tą grą stworzyli połączenie wyjątkowych tekstów i wspaniałych ilustracji, inspirowanych pulpą z połowy XX wieku i domową grafiką komputerową z lat 80. To przeżycie, którego nie można przegapić dla miłośników pięknych interaktywne historie i przygody.

Źródło: news.xbox.com