Odkryj Astro Bot: grę, która przewyższa wszystkie inne platformówki

Przeżyj ponownie zabawę w Astro’s Playroom z Astro Botem

Astro’s Playroom przekonał wielu graczy, w tym nas. Rzeczywiście, ta gra przekonała nas swoją innowacyjną rozgrywką i łatwością dostępu. Ale teraz, gdy ukończysz pięć poziomów i pokonasz ostatniego bossa, budzi się apetyt na odkrywanie kolejnych. Wejdź do Astro Bot, gry, która obiecuje dostarczyć wszystko, co kochaliśmy w Playroom, ale jeszcze większe.

Pełna wrażeń kosmiczna przygoda

Podczas 45-minutowej demonstracji Astro Bota podczas Summer Game Fest Play Days doświadczenie było niezwykle zabawne. Tym, co sprawiło, że Astro’s Playroom odniosło sukces i co Astro Bot nadal udoskonala do perfekcji, jest uczucie intensywnej przyjemności z grania w Astro. Każdy szczegół został starannie dostosowany, aby zapewnić płynną i wciągającą rozgrywkę. Bieganie, skakanie, niszczenie skrzyń, używanie szalonych ulepszeń – ta gra to skupienie zabawy, która sprawia, że ​​nasz mózg pracuje pełną parą.

Astro Bot zabiera nas w niesamowitą przygodę w kosmosie, siedząc na gigantycznym kontrolerze DualSense, w poszukiwaniu innych botów. Dzięki 80 poziomom pełnym sekretów, wyzwań i bossów gra zapewnia entuzjastom platform bogate i różnorodne doświadczenia.

Oryginalne i różnorodne poziomy

Podczas naszej sesji gry mogliśmy odkryć pięć poziomów o różnorodnych i wciągających tematach. Niezależnie od tego, czy chodzi o obszar wodny pełen kolorowych ryb, plac budowy, czy epicką rozgrywkę z gigantyczną ośmiornicą bokserską, każdy poziom oferuje wyjątkowe i dynamiczne wrażenia.

Hołd dla świata PlayStation

Astro Bot wie, jak łaskotać nostalgiczne akordy graczy, skupiając się jednocześnie na samej istocie gry platformowej. Nawiązania do uniwersum PlayStation znajdziemy przede wszystkim w odblokowywanych skórkach botów, przypominających kultowe postacie, takie jak Kratos czy Ratchet.

Dzięki płynnej rozgrywce i nowym ulepszeniom Astro Bot przewyższa swojego poprzednika, zapewniając jednocześnie ekscytujące i wciągające wrażenia z gry. Entuzjaści platform będą zachwyceni wyzwaniami i sekretami, jakie kryje w sobie ten obiecujący tytuł.

Źródło: www.ign.com