Odkryj Art of Lies of P, książkę wizualną, której nie można przegapić!

Odkryj The Art of Lies of P, prawdziwą wizualną ucztę dla fanów gier w stylu Souls. Zainspirowana mroczną historią Pinokia, gra łączy inspiracje Bloodborne z bogatym światem mrocznych projektów i zabójczych maszyn. Dostępny w przedsprzedaży album The Art of Lies of P będzie dostępny od 12 listopada w cenie 50 dolarów.

Treść książki Sztuka kłamstw P

Wewnątrz tej 256-stronicowej książki znajdziesz kolekcję grafik koncepcyjnych opatrzonych intymnym komentarzem twórców. „Kiedy zdecydowaliśmy się stworzyć książkę z grafiką dla Lies of P, chcieliśmy stworzyć coś, co byłoby podziękowaniem dla naszych fanów, a jednocześnie zapewniało spojrzenie za kulisy na proces tworzenia gry” – powiedział Jiwon Choi, Reżyser przez Lies of P, w komunikacie prasowym. „Zespół Dark Horse Books przyjął naszą wizję The Art of Lies of P i tworzy coś naprawdę żywego, co odzwierciedla miłość i wysiłek zespołu z ROUND8 Studios. Mamy nadzieję, że przyniesie to radość naszej społeczności Lies of P.”

Pochodna, ale wciągająca gra

Wydane w zeszłym roku Lies of P opowiadają o marionetkowym Geppetto eksplorującym miasto potworów w eleganckiej scenerii z epoki Belle Époque. „Jednak w przeważającej części Lies of P zadowala się doprawianiem istniejących mechanik i pomysłów własną historią i estetyką. To pochodne podejście doskonale zapewnia wrażenia z gry w stylu Souls, a każda z jej różnych mechanik harmonijnie łączy się, tworząc ekscytującą, wymagającą i zróżnicowaną grę akcji, nasyconą wyjątkową atmosferą” – napisał Richard Wakeling w recenzji Lies of P dla GameSpot .

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Pinokio, sprawdź adaptację tej historii Guillermo del Toro. Ten urzekający Blu-ray, najnowszy dodatek do kolekcji Criterion, jest dostępny w sklepie Amazon za 27 dolarów (wcześniej 40 dolarów).

Kolejną świetną książką o sztuce, którą można zamówić w przedsprzedaży, jest Sztuka Morza Gwiazd. Kolekcja pomysłowych ilustracji Bryce’a Kho będzie dostępna od 2 lipca w cenie 45 dolarów. Tymczasem Cuphead: The Delicious Last Course będzie miał swój własny album z grafikami (właściwie dwa!) 22 października. Dzięki klasycznej kreskówkowej grafice i skomplikowanym animacjom Cuphead wygląda po prostu oszałamiająco w formie artbooka – podstawowa gra otrzymała już oszałamiający artbook.

Źródło: www.gamespot.com