Odkryj Arkham Asylum Files: Panic in Gotham City, wyjątkową mieszankę gry planszowej w rzeczywistości rozszerzonej, oficjalnie licencjonowanej przez DC Comics. Zanurz się w głębiny Arkham Asylum w tej ekscytującej grze!

Odkryj nowe Arkham Asylum Files: Panic in Gotham City, oficjalnie licencjonowane przez DC Comics, które zanurzy Cię w rozgrywce w rzeczywistości rozszerzonej, łączącej media fizyczne i cyfrowe. Stworzony przez Infinite Rabbit Holes, zespół odpowiedzialny za kampanię ARG „Why So Serious?” » w 2008 roku na potrzeby filmu Mroczny rycerz Christophera Nolana gra ta łączy w sobie zawartość rzeczywistości rozszerzonej na iPhonie lub iPadzie z elementami fizycznymi. Zawiera także ponad 40 minut scen animowanych i akcji na żywo. Dzięki siedmiu rozdziałom oferującym średnio od 8 do 10 godzin wspólnej gry, możesz je szybko pochłonąć lub grać we własnym tempie dzięki zintegrowanemu z aplikacją zapisywaniu postępów!

Wciągające wrażenia z gry

Edycja kolekcjonerska gry zawiera ponad 100 przedmiotów, w tym ściśle tajne akta z Arkham Asylum, tajne dowody policji w Gotham, niestandardowe plansze i elementy do gry, artefakty i budynki zaprojektowane w stylu gotyckim i art déco Gotham City. Miasto staje się coraz bardziej aktywne, gdy zagłębiasz się w jego tajemnice, pozwalając graczom zobaczyć zgiełk na jego ulicach. Pobierając bezpłatną aplikację towarzyszącą, Twoje urządzenie wchodzi w interakcję z fizycznymi komponentami gry, zapewniając animowane sceny i akcję na żywo, oryginalną ścieżkę dźwiękową i kilka niespodzianek od samego Jokera. W przyszłości Infinite Rabbit Holes planuje rozszerzyć grę poprzez wprowadzenie dodatków do samej gry planszowej oraz zawartości do pobrania dla aplikacji.

Dla fanów i nowicjuszy

Arkham Asylum Files: Panic in Gotham City skupia w sobie znane postacie i lokalizacje z uniwersum Batmana dla fanów serii. Osoby nowe w grach planszowych lub grach z alternatywną rzeczywistością przekonają się, że Panic in Gotham City kładzie nacisk na łatwość gry, zwłaszcza z przyjaciółmi (ponieważ gracze planszowi są biologicznie stworzeni, aby przyciągnąć każdego, kto wykazuje najmniejsze zainteresowanie grami planszowymi, a następnie całkowicie je przekonwertować ). Gra zdobyła już nagrody i pozytywne recenzje od graczy. W recenzji Pocket Gamer stwierdza się, że „każdy element jest starannie wykonany i na tyle wyrafinowany, że można go kolekcjonować, a połączenie elementów fizycznych i cyfrowych zapewnia graczom całkowite zanurzenie”. The Nerdist twierdzi, że „oferuje łamigłówki i eksplorację godne świata Batmana”. Chris Ramsay, YouTuber zajmujący się grami planszowymi i łamigłówkami, mający ponad 7 milionów subskrybentów, twierdzi, że „świat nigdy nie widział takiej rzeczywistości rozszerzonej w Infinite Rabbit Holes”. Zdobądź więc The Arkham Asylum Files: Panic in Gotham City i zrekrutuj kilku detektywów na swoją stronę lub daj się poprowadzić grupie weteranów. Tak czy inaczej, powodzenia. Zmierzysz się z rozkładem szaleństwa Jokera.

Źródło: www.ign.com